hi-fi

Audio-Technica ATH-ANC700BT

news |
Audio-Technica ATH-ANC700BT

Audio-Technica poszerza swoją gamę produktową o nowe słuchawki ATH-ANC700BT z wbudowanym układem redukcji hałasu ANC, które wyposażono w kodek Qualcomm aptX

Audio-Technica zaprezentowała najnowsze wokółuszne słuchawki z serii QuietPoint – ATH-ANC700BT. Model ten wyposażony jest w układ aktywnej redukcji hałasu (ANC). Opatentowany system ANC opiera się na sprzężeniu zwrotnym i skutecznie (nawet w 90 proc.)ogranicza szum tła, zachowując jednocześnie jakość dźwięku oryginalnego nagrania. Słuchawki oferują również wygodę bezprzewodowego przesyłania sygnału audio, intuicyjne sterowanie dotykowe, a także obsługę dźwięku high-res w przypadku tradycyjnej łączności przewodowej.Sercem słuchawek są specjalnie opracowane 40-milimetrowe przetworniki, dzięki którym ATH-ANC700BT dostarczają charakterystyczny dla produktów Audio-Techniki dźwięk – dynamiczny, czysty i szczegółowy. Wykorzystując łączność bezprzewodową użytkownicy mogą cieszyć się brzmieniem w jakości zbliżonej do CD (aż do 48 kHz/16 bitów), co jest zasługą wbudowanego kodeka Qualcomm aptX. Aby cieszyć się dźwiękiem w pełnej rozdzielczości high-res wystarczy skorzystać z przewodowego połączenia, używając w tym celu kabel dostarczany wraz ze słuchawkami.

 słuchwaki Audio-Technica ATH-ANC700BT

Listę zalet ATH-ANC700BT wydłuża bardzo długi czas pracy. Wbudowany akumulator pozwala korzystać ze słuchawek non-stop przez 25 godzin, z włączonym trybem ANC i Bluetooth. Po wyłączeniu układu ANC ten czas wydłuża się do 30 godzin. Najnowszy model Audio-Techniki jest także bardzo łatwy w obsłudze. Fizyczne przyciski oraz dotykowy panel pozwalają sterować odtwarzaniem muzyki, regulować poziom głośności, a także odbierać i prowadzić połączenia telefoniczne, co umożliwia wbudowany w ATH-ANC700BT mikrofon.

 słuchwaki Audio-Technica ATH-ANC700BT

Niezwykle miękkie poduszki wokółuszne oraz pałąk nagłowny, wypełnione pianką z efektem pamięci, sprawiają, że ATH-ANC700BT perfekcyjnie dopasowują się do kształtu głowy użytkownika, ograniczając do minimum ryzyko zmęczenia podczas długich sesji muzycznych. Wygodę użytkowania słuchawek zwiększa składana na płasko konstrukcja, która ułatwia transportowanie i przechowywanie ATH-ANC700BT, np. w dołączonym pokrowcu.

 słuchwaki Audio-Technica ATH-ANC700BT

Słuchawki Audio-Technica ATH-ANC700BT zadebiutują na rynku w drugim kwartale br. Ich stylowe, minimalistyczne wzornictwo podkreśla matowe wykończenie, dostępne w dwóch wersjach kolorystycznych – czarnej i szarej. Nominalna cena detaliczna słuchawek będzie znana w chwili wprowadzania produktu do sprzedaży.

Źródło: informacja prasowa Audioklan