hi-fi

CENTRUM MUZYCZNE ALL-IN-ONE

news |

Francuski producent Advanced Acoustic wprowadza do sprzedaży całkowicie nową serię urządzeń...

Francuski producent Advanced Acoustic wprowadza do sprzedaży całkowicie nową serię urządzeń opartą o koncepcję all-in-one. Model EZY-7 jest pierwszym z tej linii urządzeniem wyposażony w 50 watowy wzmacniacz z tunerem AM/FM (z R.D.S.), połączony ze stacją dokującą do iPoda. Konstruktorzy z Advanced Acoustic chcieli zaproponować źródło, które będzie w stanie stworzyć użytkownikowi namiastkę serwera muzycznego z kilkoma tysiącami tytułów, zachowując przy tym wysoki poziom odtwarzanego dźwięku. Pojawienie się na rynku iPoda stało się dla Advance Acoustic idealnym rozwiązaniem na drodze realizacji tych planów.
Pełna wersja komunikatu prasowegoZnany z atrakcyjnej oferty sprzętu stereo, francuski producent Advanced Acoustic proponuje całkowicie nową serię urządzeń opartą o koncepcję all-in-one.
Pierwsze z tej linii urządzenie o nazwie EZY-7, wyglądem przypomina inne urządzenia tej marki, natomiast wnętrze kryje w sobie 50 watowy wzmacniacz z tunerem AM/FM (z R.D.S.), połączony ze stacją dokującą do iPoda. W najbliższym czasie przewidziane są kolejne urządzenia z tej serii.
Konstruktorzy z Advanced Acoustic od dawna chcieli zaproponować źródło, które będzie w stanie stworzyć użytkownikowi namiastkę prawdziwej dyskoteki czy serwera muzycznego z kilkoma tysiącami tytułów, jednocześnie zachowując wysoki poziom odtwarzanego dźwięku. Pojawienie się na rynku iPoda stało się dla Advance Acoustic idealnym rozwiązaniem na drodze realizacji tych planów. Przestudiowano różne aspekty pracy iPoda, aby stworzyć Nowe Centrum Muzyczne jakim jest EZY-7.
Urządzenie, które pod swoją surową powierzchownością kryje niebywałą funkcjonalność połączono z najwyższą jakością odtwarzanej muzyki.
Dane techniczne EZY-7:
- Moc wyjściowa: 2x50 W (4 Ohm)
- Tuner AM/FM stereo z RDS
- Pasmo przenoszenia : 10Hz-45kHz (+/-3dB)
- Zniekształcenia: <0,25%
- S/N:>90dB
- Separacja kanałów: >85dB
- Impedancja wejściowa: 100K
- Zdalne sterowanie kompatybilne z Ipod
- Wymiary (L x D x H): 44 cm x 35 cm x 11 cm
- Waga: 9 kg