hi-fi

Słuchawki HiFiMAN Sundara

news |
Słuchawki HiFiMAN Sundara

Słuchawki HiFiMAN Sundara wypozażono w nową membranę, co pozwoliło uzyskać jeszcze lepszą jakość dźwięku

Firma Rafko wprowadza do sprzedaży nowy model słuchawek HiFiMAN Sundara. Wyraz "Sundara" dosłownie znaczy "piękno". Jest to kolejny etap ewolucji technologii magnetostatycznej w wykonaniu HiFiMANa, ponieważ mamy do czycznienia z dojrzałym, ocieplonym i szokująco barwnym brzmieniem.Sercem słuchawek, które wyszły z laboratorium dr Fang Biana jest zupełnie nowa membrana - o 80 procent lżejsza od tej z przełomowego modelu HE-400. A to oznacza kompletnie nową jakość brzmienia - szersze realne pasmo przenoszenia, szybszy i dokładniejszy dźwięk. A przede wszystkim bogactwo detali, wybrzmień, ciepła. Czy super szybkie i super dynamiczne słuchawki mogą być jednocześnie krainą łagodności? Sundara pokazuje, że to możliwe.

Słuchawki HiFiMAN Sundara

Kolejną nowością jest hybrydowy pałąk, który charakteryzuje się precyzyjną regulacją, niską masą oraz niezwykłą wygodą użytkowania. Metalowe powierzchnie pokryto farbą proszkową. Gwarantuje to solidność i klasyczny wygląd na długie lata.

Słuchawki HiFiMAN Sundara

Super lekka membrana pozwoliła na uzyskanie skuteczności 94 decybeli, co umożliwia współpracę z przenośnymi odtwarzaczami lub smartfonami. Sundara najlepiej sprawdzi się z lekkimi przenośnymi wzmacniaczami z przetwornikami DAC na pokładzie. Dlatego słuchawki standardowo wyposażono we wtyk 3.5mm mini-jack (w komplecie przejściówka na 6.3mm duży jack).

Słuchwki HiFiMAN Sundara zostały wycenione na 2.099 zł.

Źródło: informacja prasowa Rafko Dystrybucja