hi-fi

Acoustic Revive AC-2.0 tripleC-MG

news |
Acoustic Revive AC-2.0 tripleC-MG

Nowy budżetowy przewód zasilający w ofercie japońskiej firmy Acoustic Revive

Acoustic Revive, specjaliści od jedynych i niepowtarzalnych akcesoriów, wspomagaczy oraz okablowania z wyższej półki, proponują tym razem budżetowy przewód zasilający AC 2.0 tripleC-MG, prawie dwukrotnie tańszy od obecnego w ofercie Power Standard tripleC-FM. Tym śmiałym posunięciem Japończycy wyciągają rękę do większej grupy fanów audio-gadżetów, dając im możliwość sprawdzenia na własne uszy, czy nawet najprostszy model będzie w stanie zaskoczyć zmianami w brzmieniu całego systemu, z których znane są pozostałe konstrukcje firmy.W odróżnieniu od konkurencji, która nawet w droższych wyrobach stosuje osłony wykonane z polichlorku winylu (PVC) – charakteryzującego się gorszą izolacyjnością i niskim współczynnikiem nasycenia, co oznacza straty dla transmitowanego prądu – w najnowszym AC-2.0 tripleC zastosowano polietylen (PE), w którym wspomniane parametry są dużo lepsze. Ma to kluczowe znaczenie właśnie w przypadku przewodu zasilającego, gdzie prąd powinien być dostarczany bez strat i spadków mocy, a także charakteryzować się doskonałym współczynnikiem sygnał/szum.

Acoustic Revive AC-2.0 tripleC-MG

Jeśli chodzi o przewodnik, technologia produkcyjna pozostaje ta sama: jest to miedź wielokrotnie ściskana w określonym kierunku i pod odpowiednim kątem, dzięki czemu zmniejsza ona swoją objętość, wypychając spomiędzy wydłużanych podczas kompresji kryształów cząsteczki powietrza i zapewniając dużo mniejsze mikrozakłócenia podczas przepływu dużych prądów.

Przewód Acoustic Revive AC 2.0 tripleC-MG w wersji dwumetrowej kosztuje 1.190 zł, a za dodatkowe pół metra trzeba dopłacić 300 zł.

INFO dystrybucja.nautilus.net.pl