hi-fi

Ultrasone Edition 15

news |
Ultrasone Edition 15

Limitowane słuchawki referencyjne Ultrasone z obsługą GTC i opatentowaną technologią S-LogicEX

Ultrasone Edition 15 rozszerza swoją ofertę o referencyjne słuchawki otwarte. Sterownik GTC to zupełnie nowa technologia, która doskonale reprodukuje wszystkie zakresy częstotliwości, odtwarzając muzykę z prawdziwą przejrzystością i precyzją. Są to również pierwsze słuchawki otwarte z technologią S-LogicEX, która zapewnia niesamowicie autentyczny odbiór obrazu stereo i niesamowicie wyraźną głębię dźwięku.Dzięki materiałom wysokiej jakości, takim jak drewno wiśni amerykańskiej w muszlach słuchawkowych, skóra Merino w opasce na głowę czy mikrowelur w poduszkach nausznych słuchawki oprócz walorów dźwiękowych wyróżniają się ównież doskonałym wyglądem. Produkcja słuchawek Edition 15 została ograniczona do 999 sztuk.

Technologia GTC

Kluczową cechą Edition 15 jest produkowany w naszych zakładach sterownik GTC tworzony z mieszanki złota i titanium. Technologia ta łączy złotą membranę z tytanową kopułką, aby uzyskać wyjątkowe brzmienie. Odtwarzanie dźwięku jest konkretne i precyzyjne w całym zakresie częstotliwości, od najniższych basów po najdelikatniejsze z wysokich tonów. Nowa technologia sterownika i konstrukcja z otwartymi muszlami sprawiają, że słuchawki na nowo definiują pojęcie hi-end.

słuchwaki Ultrasone Edition 15

Technologia S-LogicEX

Edition 15 to pierwszy zestaw słuchawek otwartych z opatentowaną technologią S-LogicEX. Specjalnie dopracowany układ sterowników sprawia, że dźwięk jest niezwykle naturalny, a jego jakość jest bliższa odtwarzaniu na głośnikach klasy premium niż w przypadku typowych słuchawek. Przekłada się to na autentyczny stereofoniczny obraz i żywą głębię dźwięku. Słuchawki z technologią S-Logic wymagają również znacznie niższego ciśnienia akustycznego przy takim samym poziomie głośności. Zmniejsza to poczucie zmęczenia u słuchającego, sprawiając że nawet dłuższe słuchanie jest praktycznie nieodczuwalne.

Drewno, jak w instrumentach muzycznych

Muszle słuchawkowe są wykonane z drewna wiśni amerykańskiej. Drewno znane w świecie muzyki nie od dzisiaj, jest ono niezwykle popularne w tworzeniu instrumentów. Wiele fortepianów i instrumentów dętych drewnianych jest wykonanych z tego wysokogatunkowego drewna.

Najwyższy komfort

Nie tylko drewno użyte w muszlach słuchawkowych spełnia najwyższe standardy w produkcji słuchawek: poduszki z mikroweluru oraz opaska na głowę ze skóry Merino dopełniają przyjemności słuchania. Jeżeli poduszki nauszne ulegną uszkodzeniu, można je łatwo wymienić dzięki pomysłowemu mocowaniu za pomocą magnesu.

słuchwaki Ultrasone Edition 15

Łączenia ze stali nierdzewnej to jedna z głównych atrakcji, ich elegancki design podkreśla otwartą konstrukcję i nadaje słuchawkom Edition 15 wyjątkowy wygląd.

Wyjątkowe, limitowane słuchawki

Dzięki zaledwie 999 istniejącym zestawom, słuchawki Edition 15 zapewniają prawdziwie wyjątkowe i unikalne wrażenia słuchowe. Każdy zestaw słuchawek opatrzony jest numeren seryjnym, co czyni go niepowtarzalnym. Co więcej, każdy model słuchawek Edition 15 ma swoją indywidualną tożsamość dzięki zastosowanym naturalnym materiałom. Aby zapewnić maksymalną przyjemność słuchania, słuchawki są wykonywane ręcznie w zakładach produkcyjnych Ultrasone w Lake Starnberg.

Słuchawki Ultrasone Edition 15 objęte są pięcioletnią gwarancją. Ich cena detaliczna została ustalona na 9.990 zł.

INFO www.audiocenter.pl