s-e-r-v-e-r-a-d-s-3

kino domowe

Cambridge Audio CXUHD

news |
niezdefiniowano - Cambridge Audio CXUHD

Pierwszy w historii Cambridge Audio transport płyt UHD to możliwość odtworzenia czystego obrazu z wyjątkowymi detalami w niesamowitej rozdzielczości 4K

Transport został zaprojektowany tak, aby na pokładzie nie było przetworników D/A, co pozwoliło uzyskać niższe szumy i zniekształcenia, a co za tym idzie znacznie lepszy obraz i dźwięk. CXUHD jest kompatybilny z filmami zakodowanymi z rozdzielczością 4K, w tym płytami UHD, a także technologiami HDR i Dolby Vision. Zapewnia referencyjną jakość obrazu z każdym rodzajem sygnału wizyjnego i wybitny dźwięk z dowolnym rodzajem sygnału audio.

CXUHD odtwarza płyty Blu-ray 4K z obrazem o rozdzielczości 3840 x 2160, czyli cztery razy wyższej niż klasyczne płyty Blu-ray. Obsługiwane są także inne typy sygnału wizyjnego, np. HEVC H.265, H.264, VP9 4K oraz Hi10P. Odtwarzacz obsługuje także HDR (High Dynamic Range), poszerzając zakres kontrastu i jasności pogłębionych kolorów. Urządzenie zostało profesjonalnie skalibrowane, dzięki czemu zoptymalizowano zakres dynamiki pomiędzy białymi i czarnymi fragmentami obrazu.
Transport płyt 4K UHD Blu-Ray Cambridge Audio CXUHD
CXUHD jest wyposażony w dwa gniazda USB 3.0, umożliwiające odtwarzanie na nim plików wideo i audio z zewnętrznych nośników. Jest on kompatybilny z kodekami wideo HEVC, H.264, VP9 4K i Hi10P. Aby podłączyć urządzenie do sieci internetowej, można skorzystać z wbudowanych łączy 802.11ac Wi-Fi lub Gigabit Ethernet. Gwarantuje to łatwy dostęp do plików zgromadzonych na komputerach, laptopach, dyskach NAS i serwerach. Dzięki wyjątkowej uniwersalności możemy za jego pomocą odtworzyć płyty optyczne Blu-ray, 3D Blu-ray, DVD, DVD-Audio, SACD oraz audio CD.
Transport płyt 4K UHD Blu-Ray Cambridge Audio CXUHD
Transport CXUHD został wyposażony w wiele dodatkowych gniazd, jak np. cyfrowe wyjścia audio (koaksjalne i optyczne). W prosty sposób można go więc zintegrować z dowolnym systemem kina domowego, jak również wysokiej klasy systemem audio.
Transport płyt 4K UHD Blu-Ray Cambridge Audio CXUHD

Specyfikacja Cambridge Audio CXUHD:

  • Odtwarzane typy płyt: UHD Blu-ray, Blu-ray, Blu-ray 3D, DVD-Video, DVD-Audio, AVCHD, SACD, CD, Kodak Picture CD, CD-R/RW, DVD±R/RW, DVD±R DL, BD-R/RE
  • Maksymalny pobór mocy: 35 W
  • Pobór mocy w trybie standby (wyłączony Quick Start Mode): <0,5 W
  • Wymiary (H x W x D, wraz z nóżkami): 82 x 430 x 312 mm
  • Waga: 5 kg

Transport płyt 4K UHD Blu-Ray Cambridge Audio CXUHD wyceniono na 3.590 zł.
INFO www.cambridgeaudio.pl