hi-fi

Audio-Technica ATH-MSR7SE

news |
Audio-Technica ATH-MSR7SE

Audio-Technica prezentuje słuchawki ATH-MSR7SE, specjalną edycję wielokrotnie nagradzanego modelu ATH-MSR7

Słuchawki ATH-MSR7SE są wyposażone w nową, luksusową obudowę z aluminium, która w tej wyjątkowej edycji wyróżnia się głębokim, metalicznym, granatowym wykończeniem z subtelnymi złotymi akcentami. Miękkie poduszki wokółuszne i pałąk nagłowny pokryte są stylową, brązową skórą ekologiczną i zostały zaprojektowane tak, aby zapewniały jak najwyższy komfort użytkowania podczas długich sesji odsłuchowych. Kształt obudowy odzwierciedla profil całego ucha i wzmacnia dolny zakres odtwarzanych częstotliwości, udoskonalając przy okazji izolację dźwięków z zewnątrz.Centralnym elementem ATH-MSR7SE są specjalnie dostrojone 45-milimetrowe przetworniki True Motion z nowymi membranami DLC (Diamond-Like Carbon), które dzięki zwiększonej sztywności cechują się szybszą reakcją i zmniejszonymi zniekształceniami. Wszystko to przekłada się na większą precyzję odwzorowania dźwięku. Ponadto rozwiązanie to gwarantuje doskonałą obsługę wyższego zakresu częstotliwości, zapewniając jeszcze lepszą detaliczność – kluczowy element podczas odsłuchu plików high-res audio przy wykorzystaniu nowoczesnych smartfonów i przenośnych odtwarzaczy muzycznych.

Audio-Technica ATH-MSR7SE

Potencjał dźwiękowy ATH-MSR7SE w zakresie odtwarzania nagrań high-res jeszcze bardziej zwiększa 1,2-metrowy przewód wykonany z miedzi beztlenowej 6N-OFC. Kabel ten zapewnia wyższą czystość transmisji audio, co przekłada się na zwiększoną przejrzystość i precyzję dźwięku.

W miejsce wysokiej klasy kabla 6N-OFC użytkownicy korzystający ze smartfonów mogą podłączyć również 1,2-metrowy kabel z wbudowanym zdalnym sterowaniem i mikrofonem. Do słuchawek dołączany jest także przewód o długości 3m, idealny podczas słuchania muzyki na domowym sprzęcie audio. Aby zapewnić słuchawkom wysoki poziom ochrony, wraz z ATH-MSR7SE dostarczane jest wytrzymałe etui.

Audio-Technica ATH-MSR7SE

Słuchawki Audio-Technica ATH-MSR7SE dostępne będą w październiku br. Wtedy także zostanie podana ich cena.

Specyfikacja Audio-Technica ATH-MSR7SE:

  • Rodzaj: zamknięte, dynamiczne
  • Przetwornik: 45mm
  • Pasmo przenoszenia: 5Hz–40kHz
  • Maksymalna moc wejściowa: 2000mW
  • Impedancja: 35Ω
  • Waga: 290g (bez kabli)
  • Akcesoria: odłączany przewód do smartfonów (1,2m), odłączane przewody (1,2m i 3,0m), wysokiej klasy odłączany przewód z miedzi beztlenowej 6N-OFC (1,2m); półsztywne etui na słuchawki; woreczek na przewody

Audio-Technica ATH-MSR7SE

INFO www.audioklan.pl