s-e-r-v-e-r-a-d-s-3

kino domowe

Krüger&Matz Path

news |
niezdefiniowano - Krüger&Matz Path

Nowa seria Path, najbardziej zaawansowany produkt audio w ofercie Krüger&Matz

Głośniki Krüger&Matz Path można nabyć w zestawie składającym się tylko z dwóch kolumn przednich bądź rozbudowanym o dwie kolumny tylne i jedną centralną. Osoby liczące na większą dawkę basu mogą wykorzystać aktywny subwoofer

Podstawowym elementem zestawu są dwie kolumny podłogowe, stanowiące trójdrożną konstrukcję w układzie typu bas-refleks o mocy maksymalnej 120 W. Zostały one wyposażone w cztery przetworniki odtwarzające dźwięki z zakresu 46 Hz–20 kHz. Za przetwarzanie najniższych tonów odpowiedzialne są dwa 5,5-calowe woofery. Ich uzupełnieniem jest 5,5-calowy głośnik średniotonowy oraz 1-calowy tweeter.
Krüger&Matz Path
Dla osób chcących uzyskać efekt dźwięku przestrzennego bądź potrzebujących nagłośnić większe pomieszczenie Krüger&Matz oferuje zestaw 5.0, który zawiera dodatkowo dwie kolumny tylne oraz kolumnę centralną. Dwudrożnie satelity posiadają dwa przetworniki, 5,5-calowy nisko-średniotonowy oraz 1-calowy tweeter, i odtworzą dźwięki z zakresu 70–20 000 Hz. Te działające z mocą maksymalną 50 W głośniki będą doskonale uzupełniać kolumny przednie. Ostatnim elementem zestawu jest pracująca w zakresie 65–20 000 Hz jednostka centralna o mocy maksymalnej 70 W. Została ona wyposażona w trzy głośniki: dwa 5,5-calowe nisko-średniotonowe oraz 1-calowy wysokotonowy. Podobnie jak jednostki tylne, jest ona dwudrożną kolumną w układzie bas-refleks.
Krüger&Matz Path
Zestaw kolumn Path można rozbudować o subwoofer aktywny, dzięki któremu basowe dźwięki będą jeszcze bardziej soczyste i energiczne. Wszystko za sprawą skrytego w eleganckiej obudowie, wyposażonego w sztywną celulozową membranę 12-calowego głośnika, napędzanego wzmacniaczem klasy AB osiągającym moc wyjściową 300 W.
Kolumny Path zaskakują również designem i są pierwszym tego typu zestawem w ofercie Krüger&Matz, w którym zrezygnowano z fornirowanego drewna. Obudowa została pokryta czarnym lakierem, co w połączeniu z prostą konstrukcją sprawia, że kolumny idealnie wkomponują się w każdy rodzaj wnętrz.
Krüger&Matz Path
Produkty są dostępne w oficjalnym sklepie marki na stronie www.krugermatz.com oraz w sieci salonów LPelektronik i na www.lpelektronik.com w cenach: zestaw 2.0 – 3.999 zł, zestaw 5.0 – 4.999 zł, aktywny subwoofer – 1.699 zł.
INFO www.krugermatz.pl