kino domowe

Samsung HW-MS6500

news |
niezdefiniowano - Samsung HW-MS6500

Linia bezprzewodowych soundbarów Sound+ firmy Samsung powiększyła się o nowy model pasujący do zakrzywionych telewizorów

Model HW-MS6500 dzięki zakrzywionej konstrukcji stanowi idealną parę dla telewizorów Samsung QLED TV i UHD Premium z wygiętym ekranem. To kolejny soundbar, który powstał w Audio Lab - laboratorium audio firmy Samsung w Los Angeles. Zastosowano w nim rozwiązania i funkcje, które pozwolą osiągnąć świetne efekty audio w domowym salonie. Wśród nich wymienić można technologię Distortion Cancelling, która przeciwdziała zniekształceniom i zapewnia głębsze basy bez konieczności podłączenia osobnego subwoofera. Wykorzystanie systemu Surround Sound Expansion pozwala z kolei rozszerzyć optymalny obszar odsłuchu, tworząc efekt dźwięku przestrzennego. Szczególnie dobrze funkcja ta sprawdza się w trakcie oglądania filmów.

Soundbar HW-MS6500 to urządzenie dla użytkowników, którzy poszukują wysokiej jakości dźwięku i kompaktowej konstrukcji typu "One body". W tym rozwiązaniu głośnik niskotonowy jest wbudowany w listwę głośnikową, dzięki czemu soundbar zajmuje mało miejsca, oferując jednocześnie głęboki i sugestywny bas.
Podobnie jak pozostałe najnowsze soundbary firmy Samsung cechuje się łatwością obsługi, świetnie współpracuje z urządzeniami mobilnymi i oferuje szereg funkcji, które pozwolą cieszyć się wysokiej jakości dźwiękiem. Do telewizora możemy go połączyć bezprzewodowo: przez domową sieć Wi-Fi lub za pośrednictwem Bluetooth. Ciekawą nowością jest tryb Smart Sound. Wybierając tę opcję soundbar automatycznie przeanalizuje to, co aktualnie oglądamy i zaproponuje najlepszą – dopasowaną do treści – opcję odtwarzania ścieżki audio.
Samsung HW-MS6500
Aplikacja Multiroom, która dostępna jest na urządzenia mobilne z systemem Android i iOS pozwoli w pełni wykorzystać możliwości nowego soundbara. Za jej pośrednictwem możemy nie tylko sterować urządzeniem, ale także odtworzyć ulubioną muzykę z pamięci telefonu lub popularnych serwisów streamingowych. Aplikacja to także szybki i wygody sposób na pobranie aktualizacji.
Soundbar jest dostępny w dwóch wersjach kolorystycznych: czarny HW-MS6500 i srebrny HW-MS6501.
INFO www.samsung.pl