hi-fi

ZAPRASZAMY NA AUDIO SHOW!

news |

Wielkimi krokami zbliża się doroczna impreza - Audio Show. Już od kilku lat nasza redakcja jest obecna na tej

Wielkimi krokami zbliża się doroczna impreza - Audio Show. Już od kilku lat nasza redakcja jest obecna na tej imprezie i nie inaczej będzie tym razem. Jak poprzednio nasze stoisko będzie ustytuowane na parterze hotelu Sobieski - moc atrakcji zapewniona! Każdy kto odwiedzi nas na Audio Show otrzyma bezpłatny egzemplarz "Wydania Specjalnego Hi-Fi Choice & Home Cinema" i będzie mógł nabyć po okazyjnej cenie numer 11/08 zawierający płytę z audiofilskiej wytwórni NAIM.
Ale to jeszcze nie wszystko.

Przy współpracy z firmą Moje Audio na naszym stoisku będzie zorganizowany konkurs z baaaardzo atrakcyjnymi nagrodami! Do wygrania będą Enacomy firmy Harmonix i odtwarzacz Bluenote Mini Koala.
Dla formalności - eliminatory szumu ENACOM firmy Harmonix są najłatwiejszą i najtańszą drogą do odfiltrowania szumu i zakłóceń radiowych (RF) jak też "dzwonienia" na wysokich częstotliwościach spowodowanego wewnętrzną rezystancją interkonektów, kabli głośnikowych i sieci. Koniecznie wypróbujcie Enacomy w swoich systemach. To działa! Test na łamach Hi-FI Choice już wkrótce!
Odtwarzacz marki Bluenote Mini Koala bardzo spodobał się naszej redakcji. Przy niewygórowanej cenie ujął nas swoim dźwiękiem i pięknym projektem plastycznym.

Zachęcamy także do uczestnictwa w kilku prezentacjach, które przygotowała firma Moje Audio na tegoroczny Audio Show. My na pewno tam będziemy!

Audio Show odbędzie się w Warszawie w dniach 8-9 listopada w hotelach: Jan III Sobieski przy Placu Artura Zawiszy 1, Bristol ul. Krakowskie Przedmieście 42/44, Kyriad Prestige, ul. Towarowa 2.

INFO http://www.audioshow.com.pl