hi-fi

Woo Audio w Polsce

news |
Woo Audio w Polsce

Woo Audio to firma, która od kilku lat bryluje na rynku audiofilskich perełek na całym świecie

Firma powstała w 2004 roku w USA, a siedzibę ma w Nowym Jorku. Jak na tak krótką historię może dziwić popularność, jakość oraz wykonanie produktów, ale za sukcesem firmy stoją dwaj wybitni inżynierowie pan Wei i Zhi Dong, którzy mają za sobą ponad 60 lat konstruowania i budowania wysokiej klasy wzmacniaczy. Za całość przedsięwzięcia odpowida przedstawiciel młodego pokolenia Jack Woo - dyrektor techniczny i główny manager. Dzięki właśnie tym trzem osobom WooAudio osiągnęło sukces i dostarcza miłośnikom muzyki niezapomnianych wrażeń.

Dziś produkty Woo Audio dzięki firmie MIP trafiają do Polski jako jednego z dwóch krajów w Europie, gdzie będzie można je obecnie nabyć.Woo Audio to ekspert specjalizujący się przede wszystkim w produkcji wzmacniaczy lampowych, ale ciągle rozwija swoją ofertę dodając nowe urządzenia. Każdy model dopracowany jest w najdrobniejszych szczegółach. Montaż wykonywany jest z autorskich komponentów, na miejscu w Nowym Jorku. Wszystko po to, aby sprostać bardzo wysokim i rygorystycznym normom Woo Audio. Dodatkowo klient może wykupić "pakiety ulepszeń" umożliwiające indywidualne dobranie sprzętu pod swoje potrzeby. W skład takich pakietów mogą wchodzić np. lepsze lampy.

Jak powiedział sam przedstawiciel firmy Jack Woo: "Customers come to us to expect nothing but the best". Możemy więc być pewni, że otrzymamy produkt najwyższej klasy, który jest wart zapłaconych za niego pieniędzy.

Woo Audio w Polsce

Woo Audio WA8 Eclipse to pierwszy na świecie lampowy wzmacniacz słuchawkowy zasilany bateryjnie. Pracuje w klasie A i posiada wbudowany DAC 24bit / 384 kHz w celu ułatwienia współpracy z urządzeniem źródłowym. Dzięki wysokiej mocy, WA8 Eclipse jest zdolny do napędzenia słuchawek najwyższej klasy high-end o impedancji 8-600 Ohm. Bardzo niski poziom zniekształceń i szumów sprawia, że jest to idealny partner dla słuchawek typu IEM.

Woo Audio w Polsce

Woo Audio WA6 produkowany jest od ponad dekady. Ciągle jest ulepszany, aby sprostać wymaganiom użytkowników. Oto cytat zaczerpnięty z polskiej recenzji tego modelu (HiFi Philosophy): "Woo 6 to wzmacniacz atrakcyjny zarówno od strony wizualnej jak i użytkowej. Z łatwością wysteruje każde słuchawki i z wieloma zagra bardzo satysfakcjonująco. Brak mu nuty czarownego powabu, ale ma drajw, czystość brzmienia i piękną rozwartości spektrum, a także dynamiki. Do muzyki rockowej nada się najlepiej, a rozrywkowa i klasyczna również pozwolą się słuchać z dużą dawką satysfakcji. Kiedy używać tylko jego, pamięć o tym zmysłowym brzmieniu stopniowo się zaciera, a dobrze rozgrzane lampy Woo też zaczynają śpiewać, wprawdzie nie głosem anielskim, ale za to czystym i mocnym. Basu jest kawał, a soprany są przejrzyste i nie męczące. Zbierając to wszystko pospołu cena wydaje się niewygórowana, zwłaszcza biorąc pod uwagę jakość wykonania i prezencję."

Woo Audio w Polsce

Woo Audio WA7 to wzmacniacz lampowy z wbudowanym przetwornikiem cyfrowo analogowym. Pozory mogą mylić bo w tej niewielkiej obudowie drzemie potężny dźwięk, który zaskoczy nawet najbardziej wybrednych znawców tematu. Bez trudu poradzi sobie z bardzo wymagającymi audiofilskimi słuchawkami. Do kupienia w opcji z zasilaczem liniowym bądź lampowym.

Woo Audio w Polsce

Woo Audio WA22 to w pełni zbalansowany wzmacniacz słuchawkowy. Zbalansowany od wejścia do wyjścia. Najwyższej klasy porty zbalansowane na wejściu, najlepsza technologia, klasa wzmacniacza A i zbalansowane porty na wyjściu słuchawkowym. Czego można chcieć więcej dla swoich słuchawek? Brzmienie magiczne, które nie pozwala przestać słuchać. Do tego wygląd godny uznania. Przepięknej barwy lampy z powodzeniem zastąpią nam kominek w zimowe wieczory - będziemy się w nie wpatrywać, jak w blask płomieni.

To tylko mały wycinek oferty Woo Audio, producenta doskonałych urządzeń, które zaspokoją nawet najbardziej wymagających melomanów i audiofilów.

Produkty Woo Audio można kupić w wybranych sklepach, a także odsłuchać w salonach Audiokracja w Polsce.

INFO www.mip.bz