s-e-r-v-e-r-a-d-s

hi-fi

Audio-Technica ATH-AR3IS i ATH-AR3BT

news |
Audio-Technica ATH-AR3IS i ATH-AR3BT

Audio-Technica rozszerza gamę swoich nausznych słuchawek o kompaktowe modele ATH-AR3BT oraz ATH-AR3IS

Najnowsze słuchawki Audio-Techniki są odpowiedzią na wciąż rosnące oczekiwania ze strony klientów z całego świata. Model ATH-AR3IS pozwala wymagającym użytkownikom wejść do świata wysokiej jakości dźwięku i cieszyć się czystym brzmieniem zarówno w domu, jak i poza nim. Z kolei ATH-AR3BT, zachowując emocjonujący dźwięk, najważniejsze kryterium z punktu widzenia firmy Audio-Technica, zapewniają również wygodę i mobilność, jaką gwarantuje bezprzewodowa łączność.ATH-AR3IS i ATH-AR3BT oferują bardzo detaliczny dźwięk w kompaktowej, składanej konstrukcji. Modele te wyznaczają nowy standard jakości w klasie zaawansowanych bezprzewodowych słuchawek nausznych. Nowo opracowane 40-milimetrowe przetworniki dynamiczne z mocnym układem magnetycznym dostarczają niezwykle sugestywny bas z rozszerzoną odpowiedzią częstotliwościową. Audio-Technica ATH-AR3BT dodatkowo wyposażone są w Bluetooth oraz udoskonalający jakość dźwięku kodek aptX, który opracowano specjalnie pod kątem bezprzewodowej transmisji sygnału audio. Ponadto, w przeciwieństwie do wielu innych słuchawek, układy elektroniczne w ATH-AR3IS i ATH-AR3BT umieszczone są w takim miejscu, które nie zaburza przepływu powietrza, co dodatkowo ułatwia ruch membran przetworników.

Tak jak wszystkie słuchawki Audio-Techniki z bezprzewodową technologią Bluetooth, ATH-AR3BT zapamiętują do ośmiu wcześniej sparowanych urządzeń, zapewniając gotowość połączenia z ulubionymi źródłami audio użytkownika. Ponadto model ten wyposażony jest we wbudowany mikrofon i przyciski zdalnego sterowania umożliwiające odbieranie połączeń telefonicznych, regulowanie poziomu głośności i zarządzanie odtwarzaniem muzyki. Energię zapewnia wbudowany akumulator, który można naładować poprzez dołączony przewód USB o długości 1m. W trybie bezprzewodowym słuchawki mogą pracować przez aż 30 godzin, a trybie czuwania nawet 1000 godzin. Połączenie słuchawek ze źródłem dźwięku ułatwia technologia NFC (Near Field Communication) – wystarczy zbliżyć dowolne urządzenie kompatybilne z NFC do logo "N" znajdującego się na obudowie słuchawek, aby automatycznie sparować i połączyć ze sobą bezprzewodowo obie konstrukcje.

słuchawki hi-fi Audio-Technica ATH-AR3IS i ATH-AR3BT

Obydwa najnowsze modele słuchawek wyposażone są w odłączany przewód o długości 1,2m. Stworzony pod kątem współpracy z mobilnymi źródłami dźwięku, wyposażony jest we wbudowane zdalne sterowanie i mikrofon. W przypadku ATH-AR3BT przewód rozwiązuje problem zużycia się energii we wbudowanym akumulatorze, a ponadto pozwala korzystać ze słuchawek również wtedy, gdy włączanie urządzeń bezprzewodowych jest zabronione.

Słuchawki są dostępne w dwóch wersjach kolorystycznych, czarnej oraz białej. Poglądowa cena detaliczna modelu ATH-AR3IS wynosi 449zł, a bezprzewodowych ATH-AR3BT 499zł.

INFO www.audioklan.pl