hi-fi

MrSpeakers Aeon

news |
MrSpeakers Aeon

MrSpeakers Aeon korzystają z tych samych rozwiązań co słuchawki Ether Flow, oferując przy tym kompaktową i wygodną obudowę oraz znacznie przystępniejszą cenę

W nowym modelu Aeon zaimplementowano technologię V-Planar oraz TrueFlow znaną z topowych modeli producenta z serii Ether oraz Ether Flow. Pomimo uproszczonej formy słuchawki, jak twierdzi producent, oddają 90% tego, co potrafią flagowce. Aeon ze względu na konstrukcję nawiązuje bardziej do modelu Ether C Flow, jest jednak jeszcze lżejszy, a muszle mają owalny kształt. Wtyki pozostawiono identyczne jak w pozostałych modelach.

Aeon oferują dźwięk klasy A z odpowiednią szybkością i dynamiką, zachowując neutralność i prawidłowy balans tonalny. Oznacza to, że dobrze sprawdzą się z każdym gatunkiem muzycznym. Są wręcz rekomendowane dla słuchaczy, którzy preferują realistyczną prezentację z ogromną trójwymiarową sceną.

MrSpeakers Aeon są też wystarczająco wydajne, aby używać je z odtwarzaczami przenośnymi. Zachowują przy tym dynamikę spotykaną głównie w słuchawkach typu IEM, często dwukrotnie droższych.

Pierwsze zagraniczne recenzje dają dobre pojęcie na temat tego, czego można się spodziewać po modelu Aeon. Biorąc pod uwagę fakt, że oferuje on 90% możliwości swoich braci i kosztuje 50% ich ceny, może okazać się prawdziwą okazją rynkową.

Słuchawki MrSpeakers Aeon można będzie kupić w wybranych sklepach, a także odsłuchać w salonach Audiokracja w Polsce. Cenę ustalono na 4000zł. W wybranych sklepach audio można nabyć je już teraz w ramach przedsprzedaży z 20% rabatem. Spodziewana dostępność na rynku polskim to koniec czerwca 2017 roku.

Specyfikacja MrSpeakers Aeon

  • Całkowicie nowy, planarny przetwornik magnetyczny z technologiami V-Planar i Trueflow
  • Pałąk NiTinol z "metalu pamięciowego" o konstrukcji hing-free wykończony barwioną skórą
  • Nowy dummer 1/4" oraz kabel w oplocie materiałowym z podwójnymi końcówkami 3,5mm
  • Skuteczność: 97dB/mW
  • Waga: 340g (bez kabla)

INFO www.mip.bz