hi-fi

iFi Audio iDefender 3.0

news |
iFi Audio iDefender 3.0

W kwietniu na nasz rynek wszedł nowy produkt marki iFi Audio, iDefender 3.0, który poprawia parametry sygnału USB wychodzącego z komputera

Funkcjonalność iDefendera 3.0 polega na eliminacji problemów z pętlami masy i zakłóceniami na szynach zasilania w połączeniach USB. iDefender ma męskie złącze typ A USB 3.0 do podłączenia w komputerze, żeńskie złącze typ A USB 3.0 do podłączenia urządzenia peryferyjnego oraz złącze Micro USB do opcjonalnego podłączenia zasilacza. Obecność iDefendera pomiędzy komputerem, a urządzeniem peryferyjnym powoduje przerwanie połączenia dla zasilania i dla masy. Według materiałów producenta inne urządzenia przerywające zasilanie USB nie przerywają połączenia masowego co niweczy możliwość redukcji zakłóceń.Jeśli podłączone urządzenie peryferyjne (na przykład konwerter cyfrowo-analogowy) potrzebuje zasilania z USB to wówczas opcjonalnie można podłączyć do gniazda Mini USB iDefendera zewnętrzny zasilacz o napięciu 5V. Producent poleca zwłaszcza swój własny wyrób iPower.

iDefender obsługuje specyfikację USB 3.0 i jest też kompatybilny z USB 2.0. Niskoprofilowa obudowa zapewnia, że iDefender nie blokuje sąsiednich gniazd USB. Dioda świecąca na pomarańczowo sygnalizuje nawiązania połączenia, a dioda świecąca na biało sygnalizuje aktywność zewnętrznego zasilania.

Styki konektorów USB3.0 są złocone. Wymiary urządzenia to 48x18x8mm. Jego masa wynosi 6.5g

Cena tego jednofunkcyjnego urządzenia wynosi 219 zł.

INFO www.camax.pl