gadżety

KOMPLEKSOWA TECHNOLOGIA RUWIDO

news |

Od sierpnia firma K-Consult poszerza swoją ofertę o produkty austriackiej firmy ruwido...

Od sierpnia firma K-Consult poszerza swoją ofertę o produkty austriackiej firmy ruwido. Na europejskim rynku austriacka firma zajmuje wiodącą pozycję wśród producentów pilotów zdalnego sterowania na podczerwień. Jest liderem, jeśli chodzi o łączenie w swoich produktach trzech podstawowych cech ? funkcjonalności, świetnego projektu i nowoczesnej technologii. W wyniku czego otrzymujemy wyjątkowe piloty uniwersalne które są kompatybilne ze sprzętem wiodących marek z branży audio-video. K-Consult poszerzy swoją ofertę o takie marki firmy ruwido, jak: Vexo, Alveus Lux, Alveus Linum, Symphony TV, Symphony Digital, 5 in 1, Easytip h1.
INFO www.ruwido.com.pl


Pełna wersja komunikatu prasowego

Z przyjemnością informujemy, że 1 sierpnia br. firma K-Consult poszerzyła swoją ofertę o nową markę z branży audio-video i stała się wyłącznym dystrybutorem produktów ruwido.

ruwido to połączenie nowoczesnej technologii z wysokiej jakości wzornictwem. Na europejskim rynku austriacka firma zajmuje wiodącą pozycję wśród producentów pilotów zdalnego sterowania na podczerwień. Jest liderem, jeśli chodzi o łączenie w swoich produktach trzech podstawowych cech ? funkcjonalności, świetnego projektu i nowoczesnej technologii.

Jako największy wytwórca w Europie, ruwido wypracowało zintegrowany proces produkcji, oparty na 30-letnim doświadczeniu firmy, który gwarantuje doskonałą jakość produktów oraz zachowanie równowagi pomiędzy wykonaniem produktu i warunkami konkurencji. Wynikiem tego procesu są wyjątkowe piloty uniwersalne i kompatybilne ze sprzętem wiodących marek z branży audio-video.

ruwido dostarcza użytkownikom wysoko zaawansowane rozwiązania techniczne, dzięki którym ich codzienne życie jest bardziej komfortowe. Pilot daje nam kontrolę nad sprzętem, jednak służy nie tylko do jego obsługiwania, ale także kreuje nasze wrażenia odnośnie użytkowanego sprzętu. Klient i jego oczekiwania znajdują się zatem w centrum rozległych badań, dlatego też wszystkie rozwiązania dostosowane są do indywidualnych potrzeb odbiorcy. Zintegrowany proces produkcji, a także wieloletnia współpraca z kluczowymi firmami z branży audio-video sprawiły, że produkty ruwido są kompatybilne niemal z każdym urządzeniem. Piloty ruwido są zgodne z europejskimi normami technicznymi, dzięki czemu gwarantują wysoką jakość wykonania i niezawodność działania.

K-Consult poszerzy swoją ofertę o takie marki firmy ruwido, jak: Vexo, Alveus Lux, Alveus Linum, Symphony TV, Symphony Digital, 5 in 1, Easytip h1.