hi-fi

Hirek Wrona ambasadorem marki TAGA Harmony

news |
Hirek Wrona ambasadorem marki TAGA Harmony

TAGA Harmony to polska marka, która jest chyba bardziej doceniana przez miłośników dobrego dźwięku poza naszym krajem niż u nas

Jest takie stare przysłowie - "cudze chwalicie, swojego nie znacie, sami nie wiecie co posiadacie" – które znakomicie pasuje do tematu TAGA Harmony. Otóż produkty tej marki sprzedawane są niemal na całym świecie i cieszą się coraz większą popularnością. Niestety w Polsce nie cieszą się taką popularnością na jaką zasługują, co gorsza, niewiele osób wie, że jest to marka Polska. Aby zmienić tę sytuację i przybliżyć rodzimym melomanom tę markę powołano jej ambasadora - Hirka Wronę - znanego dziennikarza i publicystę muzycznego, DJ-a oraz producenta i reżysera wydarzeń artystycznych. Hirek od wielu lat jest w centrum ważnych wydarzeń muzycznych i audio, inspirując tych, którzy kochają dobre brzmienie i wraz z marką TAGA Harmony będzie wspólnie angażował wszystkich miłośników muzyki.Uroczystość podpisania stosownych dokumentów odbyła się 28 lutego 2016 w siedzibie firmy Polpak Poland. Na wstępie głos zabrał Przemysław Kokociński, współzałożyciel marki TAGA Harmony – "od wielu lat Hirek jest nieformalnym Ambasadorem polskiej muzyki i marek audio co wielokrotnie podkreśla przy różnych okazjach. Stąd też naturalnym wydaje się jego wsparcie dla polskiej marki TAGA Harmony. Idee, które TAGA Harmony dzieli z Hirkiem pozwolą przekonać miłośników muzyki, że warto inwestować w dobry sprzęt audio, bo wysokiej jakości sprzęt czyni różnicę. My - TAGA Harmony - zobowiązujemy się taki sprzęt tworzyć – powiedział.

Z kolei Hirek Wrona powiedział: "Przyglądaliśmy się sobie wzajemnie kilka ostatnich lat i okazało się, że TAGA Harmony ładnie gra. To, co szczególnie leży mi na sercu, tak pozytywnie, to jest to, że jest to firma rodzinna. Ja to bardzo szanuję. To jest polska firma, to jest polska myśl. Naprawdę potrafimy robić fantastyczne rzeczy. Cieszmy się z tego, że potrafimy tworzyć świetne kolumny i znakomite wzmacniacze. To dla mnie wielki zaszczyt, że taka propozycja została mi złożona. Cieszę się, że nasze drogi się zeszły i że będziemy w tym związku razem długo".

Po części oficjalnej, był czas na opowieści Hirka o muzyce i płytach, a także posłuchanie samej muzyki. Relację z tego wydarzenia i więcej informacji o firmie TAGA Harmony znajdziecie Państwo w najbliższym, marcowym wydaniu cyfrowym magazynu "Hi-Fi Choice & Home Cinema", który będzie dostępny bezpłatnie w sieci w połowie marca.

INFO www.polpak.com.pl