hi-fi

B&O Play BeoPlay H4

news |
B&O Play BeoPlay H4

Nowe słuchawki bezprzewodowe marki B&O, Play Beoplay H4, bazującą na czystym i nowoczesnym wzornictwie duńskiego projektanta Jakoba Wagnera

Bazując na dotychczasowym dorobku B&O Play w dziedzinie wzornictwa, model Beoplay H4 zaprojektowano od początku do końca tak, aby stał się przedmiotem pożądania osób ceniących sobie przede wszystkim prostotę. Gładkie linie, brak ekstrawaganckich detali i nacisk na perfekcję wykonania niezbędnych elementów sprawiają, że Beoplay H4 wyróżniają się wyrafinowanym designem, a mniejsza ilość dodatków wizualnych zapewnia czystość stylu.

Do budowy słuchawek użyto trwałych, prostych i solidnych materiałów. Nauszniki wykonano z miękkiej owczej skóry, a wewnątrz nich użyto gąbki zapamiętującej kształt ucha. Dodatkową cechą nauszników jest ich pasywna izolacja dźwięku, co oznacza, że odbioru nie będą zakłócać odgłosy otoczenia, jak również to, że słuchana muzyka nie przedostanie się na zewnątrz.Obudowę muszli wykonano z anodyzowanego, polerowanego aluminium, a umieszczony na niej logotyp wygrawerowano laserem. Kabel łączący słuchawki zamknięto w plecionym materiale, który miejscami jest widoczny między pałąkiem a muszlą – to celowy zabieg, dodatkowo wpisujący się w prosty design. Ostatnim elementem wizualnym jest regulacja pałąka ze stali nierdzewnej, pokryta szczotkowanym PVD, co czyni ten element gładkim i eleganckim, a jednocześnie bardzo wytrzymałym.

Beoplay H4 wyposażono w przejrzysty i intuicyjny interfejs, uproszczony do trzech przycisków, złącza micro-USB oraz 3,5mm minijacka z gładkiego materiału, które w łagodny sposób wkomponowują się w twardą obudowę słuchawek. Naciśnięcie środkowego przycisku służy do odbierania/wyłączania rozmów telefonicznych, odtwarzania oraz pauzowania; górnym lub dolnym przyciskiem zmienia się poziom głośności lub przeskakuje między poszczególnymi ścieżkami, a naciśnięcie ich równocześnie sprawia, że słuchawki zaczynają wyszukiwać połączenia Bluetooth.

Beoplay H4 mogą odtwarzać do 19 godzin muzyki w trakcie pracy bezprzewodowej, po 2,5-godzinnym ładowaniu. Jeśli jednak wyczerpie się akumulator, zawsze można podłączyć do nich kabel minijack (w zestawie) i dalej cieszyć się swoją muzyką.

Słuchawki Beoplay H4 są kompatybilne z aplikacją Beoplay, działającą w oparciu o systemy Android, iOS oraz Apple Watch, co daje wiele możliwości personalizowania odsłuchu.

Beoplay H4 będą dostępne w kolorze Charcoal Grey, a ich cena detaliczna wynosi 1299 zł. Do zestawu dołączono kabel zasilający oraz kabel audio.

INFO www.horn.pl