kino domowe

NOWOŚCI OD PHILIPSA

news |

Firma Philips przygotowała szereg innowacyjnych produktów, które wkrótce powinny trafić do sprzedaży. Większość z tych urządzeń zaprezentowano szerszej

Firma Philips przygotowała szereg innowacyjnych produktów, które wkrótce powinny trafić do sprzedaży. Większość z tych urządzeń zaprezentowano szerszej publiczności na niedawnych targach IFA w Berlinie.
Z nowości tych na pewno warto zwrócić uwagę na trzy nowe telewizory w ofercie firmy.
Pierwszy z nich to nieprawdopodobnie płaski Philips Essence o głębokości zaledwie 38 mm. Drugi telewizor to LCD z innowacyjnym podświetleniem panelu opartym o diody LED, który zdobył tegoroczną branżową nagrodę EISA. Trzecią nowością jest druga generacja kultowego modelu Philips Aurea. Oprócz telewizorów zaprezentowano także system kina domowego typu 9.1. Dla miłośników najwyższej jakości obrazu i dźwięku przygotowano także zestaw kina domowego CinemaOne. Do produktów z serii Bezprzewodowych Centrów Muzycznych dołączyła nowa mikro wieża Streamium Wireless Micro Hi-Fi system oraz odtwarzacze muzyki z sieci Network Music Players. Ekskluzywną nowością jest także najnowsza seria akcesoriów Active Crystals ozdabiana kryształami Swarovskiego, Wake-up Light umożliwiający łagodne budzenie się za pomocą światła.
INFO http://www.philips.pl