hi-fi

Nowości Sennheisera na CES 2017

news |
Nowości Sennheisera na CES 2017

Jeden z najbardziej znanych producentów słuchawek pokazał w Las Vegas kilka premierowych modeli

Ubiegłoroczna seria słuchawek przewodowych HD 4 cieszy się dużą popularnością na rynku stąd decyzja o wprowadzeniu modeli bezprzewodowych. Na CES 2017 zaprezentowano: HD 4.50 BTNC Wireless, HD 4.40 BT Wireless, MOMENTUM In-Ear Wireless.


HD 4.50 BTNC Wireless

To nowe słuchawki bezprzewodowe oferujące świetną jakość dźwięku i wygodę mobilności na co dzień. Aktywna redukcja szumów Sennheiser NoiseGard, w połączeniu z zamkniętymi przetwornikami i grubymi poduszkami wokółusznymi, znakomicie redukuje hałas z otoczenia Wysoką jakość dźwięku zapewnia Bluetooth 4.0 poszerzony o protokół apt-X, a wbudowany mikrofon umożliwia odbieranie rozmów telefonicznych. Słuchawki wyposażone są w technologię NFC umożliwiającą szybkie parowanie urządzeń poprzez zbliżenie ich do siebie. Ponadto słuchawki wykonane są z solidnych materiałów i są składane, a więc łatwe w transporcie.

HD 4.40 BT Wireless

Słuchawki oferują świetną jakość dźwięku, a dzięki składanej konstrukcji, łączności Bluetooth z szybkim parowaniem NFC spełniają wszystkie warunku praktycznego urządzenia mobilnego. Miękkie wokółuszne poduszki i zamknięte obudowy przetworników skutecznie redukują hałas zewnętrzny. Połączenie bezprzewodowe zapewnia Bluetooth 4.0 z apt-X. Podejmowanie lub odrzucanie rozmów telefonicznych, oraz funkcje sterowania umieszczono na słuchawce.

MOMENTUM In-Ear Wireless

Flagowa seria MOMENTUM, która od wprowadzenia w 2012 roku cieszy się znakomitą renomą również doczekała się wersji bezprzewodowej w postaci modelu MOMENTUM In-Ear Wireless. Ich konstrukcja opiera się na świetnych słuchawkach dokanałowych M2IE. Pokryty najwyższej jakości naturalną skórą pałąk szyjny jest jednocześnie akumulatorem i odbiornikiem Bluetooth 4.1. O najwyższą jakość dźwięku dbają kodeki AAC i Qualcomm apt-X oraz oczywiście autorskie przetworniki Sennheisera, produkowane w Niemczech. Stalowe obudowy przetworników mają specjalnie ukształtowane tunele dźwiękowe, które zapewniają precyzję w całym paśmie przenoszenia - 15-22.000Hz. Ważniejsze cechy wyróżniające te słuchawki to m.in. łączność Bluetooth 4.1, kodeki AAC, Qualcomm apt-X, szybkie parowanie NFC, alerty głosowe i wibracyjne dla rozmów telefonicznych.

INFO www.sennheiser.pl