hi-fi

Beoplay H9

news |
Beoplay H9

Na rynku debiutuje kolejny lifestyle'owy produkt audio – bezprzewodowe słuchawki Beoplay H9 z aktywną redukcją szumów

Do budowy bezprzewodowych słuchawek wokółusznych Beoplay H9 użyto lekkich i luksusowych materiałów. Pałąk zbudowano z solidnej aluminiowej ramy obszytej wołową skórą, a muszle pokryto miękką skórą jagnięcą. Te ostatnie wyposażono także w piankę z efektem pamięci, która dostosowuje się do kształtu ucha, oferując wysoki komfort i dopływ powietrza.

Ponadto działa ona jako izolator, który w naturalny sposób blokuje dopływ dźwięku wysokiej częstotliwości. W połączeniu z aktywną redukcją szumów (ANC) słuchawki pozwalają wychwycić najmniejsze dźwiękowe detale nawet w głośnym otoczeniu.Na prawej muszli umieszczono intuicyjny panel dotykowy z anodyzowanego aluminium. Dzięki temu interfejsowi można – przy pomocy zaledwie jednego ruchu dłonią – uruchomić funkcję redukcji szumów, zmienić utwór, odebrać telefon czy kontrolować głośność. Stworzony dla podróżujących niezależnie od warunków atmosferycznych, interfejs pracuje bez zarzutu również przy dużej wilgotności lub gdy używa się rękawiczek.

Model Beoplay H9 posiada wbudowaną technologię zwaną hybrydową aktywną redukcją szumów (ANC). Liczne mikrofony umiejscowiono na zewnątrz muszli, jak również w jej środku, aby wychwycić szumy, zanim dotrą one bezpośrednio do ucha i efektywnie odwrócić sygnał, usuwając tym samym wszelkie niepożądane zakłócenia.

Beoplay H9 umożliwia do 14 godzin odsłuchu przy uruchomionej funkcji redukcji szumów po zaledwie trzygodzinnym ładowaniu. Baterię można wymienić w mgnieniu oka lub, gdy się wyczerpie, podłączyć do słuchawek kabel audio. Jeśli użytkownik zapomni o wyłączeniu słuchawek, inteligentny program oszczędzania baterii zrobi to za niego.

Słuchawki Beoplay H9 są kompatybilne z aplikacją Beoplay działającą na systemach Android, iOS oraz na Apple Watch, z poziomu której można m.in.:

• Wybrać jeden z gotowych profilów dźwiękowych: Commute, Clear, Workout i Podcast;
• Dostosować brzmienie dzięki B&O Play ToneTouch (interfejs pozwala przejść ścieżkę wielu ustawień dźwięku w celu odnalezienia takiego, które idealnie pasuje do danej sytuacji; w momencie wyboru Beoplay H9 zapamiętuje ustawienia);
• Łatwo monitorować stan baterii słuchawek;
• Kontrolować odsłuch (graj, pauza, do przodu, do tyłu), włączyć lub wyłączyć ANC i personalizować obsługę słuchawek wewnątrz aplikacji, nadając im konkretny kolor czy też nazwę;
• Otrzymać dostęp do aktualizacji w chmurze (nowa funkcjonalność dostępna dla tego modelu słuchawek).

Beoplay H9 są dostępne w dwóch kolorach: Black oraz Argilla Grey w cenie 2199 zł. W zestawie znajduje się futerał do przenoszenia, kabel do ładowania oraz kabel audio.

INFO www.beoplay.com.pl