hi-fi

TAGA Harmony HTA-2000B v.2

news |
TAGA Harmony HTA-2000B v.2

Uznany polski producent sprzętu audio wprowadza na rynek nowy flagowy wzmacniacza hybrydowy HTA-2000B v.2

TAGA Harmony HTA-2000B v. 2 jest 150-watowym hybrydowym wzmacniaczem zintegrowanym wysokiej klasy wykorzystującym lampy 12AX7 w sekcji przedwzmacniacza z katodowym obwodem wzmocnienia, oraz układ SRPP w oparciu o 12AU7 w drugim stopniu wzmocnienia. To rozwiązanie zapewnia bardzo ciepły, liniowy i wciągający dźwięk cechujący się również dynamiczną prezentacją. Wysokiej wydajności lampy, precyzyjne wysokonapięciowe tranzystorowe hybrydowe i stabilizowane napięciowo zasilanie o bardzo niskim prądzie tętniącym dają w efekcie bardziej naturalny i świeży dźwięk z głęboką wielowymiarową sceną dźwiękową.

Wysokiej mocy tranzystory pracujące w obwodzie 0dB prądowego wzmocnienia pozwalają na dynamiczną reprodukcję muzyki z dużą ilością szczegółów i są w stanie wysterować nawet wymagające głośniki. Obwód lampowy połączony krzyżowo z wysokiej jakości polipropylenowymi kondensatorami wpływa na stabilność odtwarzania oraz poprawia tonalność i głębię brzmienia. Audiofilskiej klasy japoński potencjometr ALPS cechuje się minimalnymi szumami i przesłuchami międzykanałowymi oraz oferuje precyzyjną regulacje głośności.Powiększone aluminiowe radiatory rozpraszają tworzące się wewnątrz ciepło oraz pozwalają na długotrwałą pracę wzmacniacza przy wysokich poziomach głośności z małymi zniekształceniami. Pozłacane terminale głośnikowe klasy high-end oferują praktycznie bezstratną transmisję sygnału audio do głośników. Wejścia RCA z wysokiej jakości mosiądzu umożliwiają podłączenie do 3 urządzeń stereofonicznych, w tym gramofonu z wkładką MM lub MC. Na pokładzie wzmacniacza znajduje się przetwornik DAC o maksymalnej rozdzielczości 32bit/384kHz. Wejście USB DAC jest doskonałym wyborem dla odtwarzania muzyki cyfrowej prosto z komputera, serwerów muzycznych czy smartfonów. Dla tych, którzy wolą słuchać muzyki na słuchawkach urządzenie wyposażono w high-endowy wzmacniacz słuchawkowy.

Na panelu tylnym znajdziemy wyjście przedwzmacniacza, które jest dedykowane dla opcjonalnego zewnętrznego wzmacniacza lub aktywnych subwooferów i głośników. HTA-2000B v.2 to wspaniała mieszanka mocy, precyzji, analogowego czystego brzmienia i szerokiej scenie dźwiękowej.

Producent wycenił wzmacniacz na 8.999 zł.

INFO www.polpak.com.pl