gadżety

JBL edycja specjalna głośników Bluetooth

news |
JBL edycja specjalna głośników Bluetooth

Popularne modele przenośnych głośników JBL pojawiły się w wersji moro

W ofercie JBL-a mogącego pochwalić się sześćdziesięcioletnim doświadczeniem w tworzeniu najwyższej klasy systemów nagłośnienia kin, wyposażenia profesjonalnych studio nagraniowych, a ostatnio także czołowego producenta kolumn, słuchawek i przenośnych głośników bezprzewodowych, pojawiła się edycja specjalna tychże głośników w atrakcyjnej kolorystyce militarnej – moro. Głośniki w tej wersji kolorystycznej prezentowane były między innymi na stoisku koncernu Harman na IFA 2016 w Berlinie oraz podczas Audio Video Show 2016 w Warszawie, gdzie wzbudzały spore zainteresowanie.

W militarnych barwach dostępne są modele: JBL Clip 2, JBL Flip 3, JBL Charge 3 oraz JBL Xtreme.

Przypomnijmy, że JBL Clip 3 to całkowicie wodoodporny głośnik przenośny (IPX 7). Zapewnia do 8 godzin odtwarzania dźwięku, a dzięki funkcji zestawu głośnomówiącego można za jego pośrednictwem prowadzić też rozmowy telefoniczne bez echa i słyszalnych zakłóceń. Głośnik JBL Clip 2 jest pokryty trwałym materiałem wodoodpornym i zawdzięcza swoją nazwę ulepszonemu klipsowi, który można przyczepić do ubrania lub plecaka. By wzmocnić wrażenia odsłuchu bezprzewodowo połączyć można ze sobą dwa głośniki Clip 2. Natomiast wbudowany przewód audio 3,5mm pozwala łączyć się z urządzeniami, które nie są wyposażone w technologię Bluetooth. Jego cena to 259 zł.JBL Flip 3 to głośnik przenośny, wyposażony w technologię Bluetooth. Zapewnia mocny dźwięk stereo. Jest zasilany akumulatorem, który umożliwia do 10 godzin nieustannego odtwarzania wysokiej jakości muzyki w trybie stereo. Jego wytrzymała konstrukcja odporna jest na zachlapania (IPX5). Doskonale prezentuje się i sprawdza w każdych warunkach, przy każdej pogodzie. Dzięki technologii JBL Connect można stworzyć własny system, łącząc ze sobą dwa głośniki wyposażone w tę technologię. Głośnik posiada również wbudowany mikrofon, który umożliwia prowadzenie rozmów telefonicznych. Jego cena to 549 zł.

JBL Charge 3 to już czwarta generacja doskonałego głośnika bezprzewodowego z funkcjonalnością powerbanku. Wciąż udoskonalany brzmi imponująco, prezentuje się pięknie, a do tego jest w pełni wodoodporny (IPX 7). Wydajny akumulator gwarantuje do 20 godzin odtwarzania i pozwala ładować smartfony oraz tablety za pośrednictwem wyjścia USB. Wykorzystując technologię JBL Connect można łączyć ze sobą dwa głośniki JBL wyposażone w taką funkcjonalność i zwiększać wrażenia odsłuchu. Jego cena to 769 zł.

JBL Xtreme to zaawansowany przenośny głośnik Bluetooth wykorzystujący cztery aktywne przetworniki i dwie widoczne membrany pasywne JBL. Generuje potężny dźwięk stereo. Wbudowany akumulator zapewnia do 15 godzin odsłuchu! Głośnik posiada dwa wyjścia USB do ładowania innych urządzeń i jest odporny na zachlapania (IPX5). Model JBL Xtreme wykorzystuje również wbudowany głośnik z funkcją tłumienia zakłóceń i echa, dzięki czemu idealnie się sprawdza podczas połączeń konferencyjnych, a także technologię bezprzewodowego łączenia dwóch głośników - JBL Connect, która pozwala zwiększyć wrażenia z odsłuchu. Jego cena to 1.299 zł.

INFO www.jbl.com.pl