hi-fi

Naim Uniti

news |
Naim Uniti

Naim przygotował nowe urządzenia z serii Uniti. Wkrótce będziemy mogli mogli je zobaczyć i posłuchać w salonie Q21.

Znany brytyjski producent Naim rozszerzył swoje prtfolio o nowe urządzenia z serii Uniti, którą charakteryzuje m.in: wbudowany dysk twardy, Wi-Fi, Bluetooth, aptX HD, AirPlay, obsługa serwisów streamingowych: Tidal, Spotify, Google Cast i stacji radiowych działających w internecie.

Serię otwiera audiofilski system all-in-one Naim Uniti Nova, który udowadnia, że urządzenie typu "wszystko w jednym" jest w stanie dostarczyć dźwięk audiofilskiej jakości. Obojętnie jakie źródło wybierzemy, muzyka zostanie przekształcona w niezwykłe soniczne wydarzenie. Ten referencyjny odtwarzacz wykorzystuje najlepsze rozwiązania, jakie udało się zaimplementować w tak kompaktową obudowę. Urządzenie wyposażono we wzmacniacz zapewniający 80W mocy na kanał, dzięki czemu jest w stanie napędzić większość wymagających kolumn dostępnych na rynku.Uniti Atom adresowany jest do mniej wymagających użytkowników, którzy nie potrzebują aż tak mocnegu urządzenia, jak Uniti Nova. Uniti Star powstał z myślą o miłośnikach płyt CD. Został wyposażony w napęd, dzięki któremu można odtwarzać srebrne krążki, oraz ripować je na wbudowany twardy dysk.

Serię zamyka Serwer multimedialny Uniti Core, który pomieści całą kolekcję płyt CD w najwyższej jakości (do 100.000 utworów), oraz może posłużyć jako odtwarzacz strumieniowy po podłączeniu do zewnętrznego przetwornika.

Niebawem wszystkie wymienione urządzenia będą dostępne. Salon Q21 w Pabianicach zaprasza na prezentacje i odsłuchy.

INFO www.q21.pl