s-e-r-v-e-r-a-d-s

hi-fi

iFi Audio iPurifier SPDIF

news
iFi Audio iPurifier SPDIF

We wrześniu na naszym rynku pojawi się nowy regenerator sygnału cyfrowego marki iFi Audio

Standard SPDIF jest często wykorzystywany do transmisji sygnału cyfrowego z różnego rodzaju transportów do konwerterów cyfrowo-analogowych. iFi Audio podkreśla, że wraz z rozpowszechnieniem takich urządzeń jak konsole do gier (PS4, Xbox), Apple TV, Google Chromecast czy telewizory z wyjściami cyfrowymi na rynku funkcjonuje duża ilość o niskiej jakości sygnału SPDIF na wyjściu. Regenerator iFi Audio SPDIF iPurifier ma za zadanie zminimalizować zniekształcenia sygnału cyfrowego SPDIF i przywraca sygnał do postaci przebiegu prostokątnego z precyzyjnym taktowaniem.Działanie SPDIF iPurifier jest czterostopniowe. W pierwszym stopniu zapewniona jest galwaniczna izolacja, w drugim regeneracja (REgenerate), w trzecim buforowanie w pamięci, a wreszcie w czwartym ponowne przetaktowanie (REclock) z dokładnością poniżej 300 femto sekund.

Do dyspozycji jest wejście combo łączące w sobie 75-omowe złocone wejście koncentryczne i wejście optyczne mini-jack. Dostępne są dwa wyjścia: pozłacane koncentryczne i optyczne mini-jack.

Obsługiwane są sygnały 44,1 - 48 – 88,2 - 96 – 176,4 – 192 kHz (rozdzielczość od 16 do 24 bitów), DSD/DoP, Dolby Digital, DTS.

Załączony zasilacz iPower 5V jest podłączany przez złącze micro USB. W literaturze producenta jest on opisany jako cichszy niż bateria. Wymiary urządzenia to 71x19x20mm. Jego masa wynosi 29g.

Cenę iFi Audio iPurifier SPDIF ustalono na 719 zł.

INFO www.ifiaudio.pl