hi-fi

iFi Audio iPurifier SPDIF

news |
iFi Audio iPurifier SPDIF

We wrześniu na naszym rynku pojawi się nowy regenerator sygnału cyfrowego marki iFi Audio

Standard SPDIF jest często wykorzystywany do transmisji sygnału cyfrowego z różnego rodzaju transportów do konwerterów cyfrowo-analogowych. iFi Audio podkreśla, że wraz z rozpowszechnieniem takich urządzeń jak konsole do gier (PS4, Xbox), Apple TV, Google Chromecast czy telewizory z wyjściami cyfrowymi na rynku funkcjonuje duża ilość o niskiej jakości sygnału SPDIF na wyjściu. Regenerator iFi Audio SPDIF iPurifier ma za zadanie zminimalizować zniekształcenia sygnału cyfrowego SPDIF i przywraca sygnał do postaci przebiegu prostokątnego z precyzyjnym taktowaniem.Działanie SPDIF iPurifier jest czterostopniowe. W pierwszym stopniu zapewniona jest galwaniczna izolacja, w drugim regeneracja (REgenerate), w trzecim buforowanie w pamięci, a wreszcie w czwartym ponowne przetaktowanie (REclock) z dokładnością poniżej 300 femto sekund.

Do dyspozycji jest wejście combo łączące w sobie 75-omowe złocone wejście koncentryczne i wejście optyczne mini-jack. Dostępne są dwa wyjścia: pozłacane koncentryczne i optyczne mini-jack.

Obsługiwane są sygnały 44,1 - 48 – 88,2 - 96 – 176,4 – 192 kHz (rozdzielczość od 16 do 24 bitów), DSD/DoP, Dolby Digital, DTS.

Załączony zasilacz iPower 5V jest podłączany przez złącze micro USB. W literaturze producenta jest on opisany jako cichszy niż bateria. Wymiary urządzenia to 71x19x20mm. Jego masa wynosi 29g.

Cenę iFi Audio iPurifier SPDIF ustalono na 719 zł.

INFO www.ifiaudio.pl