gadżety

KRYSZTAŁOWA DIGA

news |

Jak informuje firma Panasonic jej nagrywarki z udanej serii DIGA sprzedają się znakomicie...

Jak informuje firma Panasonic jej nagrywarki z udanej serii DIGA sprzedają się znakomicie. Właśnie trzymilionowa nagrywarka zeszła z linii produkcyjnej, co jest oczywiście powodem do dumy i świętowania. Ten trzymiloionowy egzemplarz został przyozdobiony specjalnie wyselekcjowanymi kryształami, a sama nagrywarka jest wystawiona na stoisku Panasonica na odbywających sie aktualnie w Niemczech targach IFA - Berlin 29 sierpnia ? 5 września. Do końca 2007 roku firma planuje sprzedać łącznie 3,5 mln. egzemplarzy DIGA, co świadczy o dużym zapotrzebowaniu na tego typu urządzenia na Europejskim rynku.

INFO www.panasonic.pl

Pełna wersja komunikatu prasowego


Kryształowa DIGA
Ekskluzywne kryształy ozdobą trzymilinowej nagrywarki DVD Panasonic DIGA
Warszawa, 31 sierpnia 2007 r. ? Panasonic, czołowa marka koncernu Matsushita Electric Industrial, światowego lidera w dziedzinie rozwoju i produkcji urządzeń elektronicznych, ogłosił dzisiaj, że liczba wyprodukowanych przez koncern nagrywarek DVD DIGA przekroczyła trzy miliony! Trzymilionowa nagrywarka zeszła z linii produkcyjnej fabryki Panasonic znajdującej się w Krompachach na Słowacji.
Nagrywarki DVD Panasonic serii DIGA produkowane są na Słowacji od roku 2003. Zlokalizowana w Krompachach fabryka Panasonic zaopatruje niezmiennie od 4 lat europejskich konsumentów w niezawodne, łatwe w obsłudze oraz bogate w funkcje urządzenia do nagrywania płyt, oferujące łatwą współpracę z innymi urządzeniami cyfrowymi. Pod koniec sierpnia br. produkcja tych urządzeń osiągnęła rekordową liczbę trzech milionów.
"Wielkość produkcji nagrywarek DIGA stanowi dowód sukcesu odniesionego przez Panasonic na rynku nagrywarek DVD. Chcemy, aby Europa pozostała ważną bazą produkcyjną dla naszego sprzętu" ? mówi Joachim Reinhart, prezes i dyrektor operacyjny Panasonic Europe.
Dla upamiętnienia produkcji trzymilionowej nagrywarki, specjalny egzemplarz DIGA został ozdobiony specjalnie wyselekcjowanymi kryształami. Pamiątkowa nagrywarka zostanie wystawiona na stoisku Panasonic (5.2 a/b) na targach IFA w Berlinie w dniach 29 sierpnia ? 5 września.
Panasonic rozpoczął sprzedaż nagrywarek DVD w Europie w roku 2001. Firma szacuje, że do końca sierpnia 2007 roku sprzedaż nagrywarek DVD na rynku europejskim osiąnie 3,5 miliona sztuk, łącznie z urządzeniami produkowanymi w Japonii. Wynik ten świadczy o tym, że Panasonic jest liderem na rynku nagrywarek DVD. Panasonic pragnie kontynuować swój udział w rozwoju rynku europejskiego, dostarczając swoim klientom produkty poprawiające jakość ich życia.