s-e-r-v-e-r-a-d-s-3

gadżety

Krüger&Matz Street 2 Power Bass

news |
niezdefiniowano - Krüger&Matz Street 2 Power Bass

W ofercie marki Krüger&Matz pojawił się nowe słuchawki nauszne, model Street 2 Power Bass

Słuchawki Street 2 Power Bass to udoskonalona wersja dobrze znanych, wprowadzonych na rynek w ubiegłym roku słuchawek Street. W nowym modelu zastosowano zupełnie nowe, profesjonalne 40mm głośniki wykonane z wysokiej jakości materiałów, które gwarantują czystszy dźwięk o wysokiej skuteczności. W porównaniu z pierwszą odsłoną tego modelu słuchawki Street 2 tworzą dużą panoramę wypełnioną brzmieniem o wysokiej dynamice. Zgodnie z nazwą jest ono nacechowane wyraźnym, lecz jednocześnie nienachalnym basem, który pozwoli odkryć na nowo ulubione utwory.

Street 2 Power Bass zachowują funkcjonalną, składaną konstrukcję, dzięki czemu można je bezpiecznie przenosić w dołączonym etui. Warto zaznaczyć, że dla jeszcze większej wygody użytkowników ulepszono nauszniki. W modelu Street 2 muszle idealnie otaczają uszy, nie powodując przy tym ucisku, a miękka ekoskóra zapewnia komfort, który niweluje uczucie zmęczenia. Słuchawki dostępne są w trzech kolorach: białym, czarnym i czerwonym. Dbając o potrzeby klientów, Krüger&Matz wprowadził również drobną innowację, dołączając do zestawu dwa przewody, w tym jeden z mikrofonem.

Do promocji słuchawek Street 2 Power Bass zaproszono znanych muzyków – producenta muzycznego Matheo oraz wokalistkę Cleo. Przetestowane przez nich słuchawki zostały dobrze ocenione.
Słuchawki Krüger&Matz Street 2 Power Bass dostępne są w oficjalnym sklepie internetowym na stronie www.krugermatz.com w cenie 199 zł.
INFO www.krugermatz.com