hi-fi

Denon AVR-X2300W

news |
Denon AVR-X2300W

Kolejny raz Denon otrzymał prestiżową nagrodę EISA, w tym roku za amplituner kina domowego AVR-X2300W

Międzynarodowe jury EISA uznało AVR-X2300W za najlepszy Europejski Amplituner Kina Domowego 2016 - 2017. To 7.2 kanałowy sieciowy amplituner wyposażony w rozwiązania technologiczne wprost z najwyższych modeli amplitunerów Denona. 7 kanałów wzmacniacza, każdy o mocy 150W, zapewnia w pełni kontrolowane brzmienie pełne subtelnych detali.
Zaawansowana sekcja przetwarzania wideo umożliwia upscaling wszystkich źródeł HDMI do rozdzielczości 1080p Full HD lub 4K Ultra HD zapewniając krystalicznie czysty obraz. Szeroki wachlarz możliwości przyłączeniowych, opcji kontroli oraz wyjście przedwzmacniacza dla drugiej strefy czynią AVR-X2300W prawdziwie wszechstronnym centrum sterowania AV w bardzo atrakcyjnej cenie.Denon AVR-X2300W jest wyposażony w moduł Bluetooth umożliwiający streaming muzyki ze smartfona oraz moduł WiFi zapewniający możliwość podłączenia amplitunera do sieci domowej. Daje to możliwość odtwarzania muzyki z nieograniczonej ilości źródeł, w tym AirPlay firmy Apple, sieciowych urządzeń pamięci masowej (NAS), radia internetowego oraz Spotify Connect. Bezstratne formaty audio wysokiej rozdzielczości jak FLAC, AIFF lub DSD (do 5,6 MHz) są również obsługiwane i odtwarzane. Port USB umiejscowiony wygodnie dla użytkowników z przodu amplitunera, można wykorzystać do podłączenia zarówno urządzeń pamięci masowej USB jak i urządzeń Apple, aby odtwarzać muzykę i równocześnie ładować urządzenie.

Jury EISA tak uzasadnia swoją decyzję:

"AVR-X2300W jest świetnym amplitunerem AV 7.2 w przystępnej cenie. Wspiera transmisję sygnału UHD przez gniazda HDMI 2.0a, może łączyć się z wieloma źródłami przez Wi-Fi, Bluetooth i tradycyjne gniazda audio-wideo. Dzięki przyjaznemu systemowi ustawień oraz komunikacji, integracja i obsługa w systemie kina domowego jest szybka i łatwa. Selektor impedancji skutecznie optymalizuje parametry dla obciążeń 4 i 8-omowych, co pozwala bezproblemowo stosować większość zespołów głośnikowych, a nie jest to w tej kategorii urządzeń regułą. Możliwości brzmieniowe robią wrażenie - Denon łączy talent do pokazywania subtelności i duży potencjał dynamiczny, a wraz z dekodowaniem Dolby Atmos wykreuje trójwymiarową przestrzeń dźwiękową; DTS:X pojawi się niebawem w formie aktualizacji oprogramowania".

INFO www.horn.pl