gadżety

Samsung Galaxy Note7

news |
Samsung Galaxy Note7

Korański gigant wprowadza na rynek najnowszą wersję swojego sztandarowego zaawansowanego technologicznie smartfona Galaxy Note7

Premiera Galaxy Note7 bez wątpienia umocni dominującą pozycję Samsunga na rynku smartfonów. Wykorzystując swoje doświadczenie wprowadza innowacyjne funkcje, które ustanawiają standardy segmentu urządzeń o dużych ekranach. Galaxy Note7 jest znakomicie wykonany z materiałów najwyższej jakości. Podobne jak poprzednie modele z serii Note zaprojektowany został z myślą o wykorzystaniu go do pracy, ale nie pozbawiony jest walorów rozrywkowych.

Unowocześniony rysik S Pen w Galaxy Note7 jest niezwykle przydatny w korzystaniu z aplikacji i oprogramowania użytkowego. Nowy rysik S Pen działa płynnie i precyzyjnie. W stosunku do modelu poprzedniego zmniejszono końcówkę do zaledwie 0,7 milimetrów i ulepszono sensor nacisku. Dzięki temu jest jeszcze lepszym narzędziem do szkicowania, rysowania bądź malowania. Co ciekawe pozwala użytkownikom zapisywać notatki i szkice, nawet jeżeli ekran urządzenia jest mokry. Z ciekawych i praktycznych funkcji należy wymienić możliwość sporządzania odręcznych notatek Screen off oraz przypinaniu notatek do zawsze aktywnego ekranu Always On Display. Rysik S Pen umożliwia również tworzenie GIF-ów w łatwy i szybki sposób dzięki funkcji Smart Select. Dodatkowo, nowe funkcje Air Command, w tym Magnify oraz Translate, pozwalają użytkownikom powiększać elementy ekranu oraz automatycznie tłumaczyć tekst za pomocą jednego pociągnięcia rysika S Pen. Jeszcze łatwiej można uzyskać dostęp do innych kreatywnych funkcji rysika S Pen dzięki Samsung Notes, nowej aplikacji pozwalającej tworzyć odręczne notatki, rysować oraz edytować notatki w jednym miejscu.Samsung w tym nowym modelu położył jeszcze większy nacisk na zabezpieczenie danych znajdujących się w smartfonie. Najlepsza w branży platforma bezpieczeństwa Samsung Knox zapewnia najwyższe standardy zabezpieczeń i prywatności, w tym zaawansowaną biometryczną weryfikację tożsamości za pomocą skanowania odcisków palców i tęczówki oka. Galaxy Note7 oferuje różne możliwości weryfikacji tożsamości, z których można korzystać wymiennie, w zależności od tego jak właściciel korzysta ze swojego urządzenia.

Galaxy Note7 zapewnia nowy poziom zabezpieczenia użytkownika wraz z funkcją Secure Folder, dzięki której powstaje osobny folder z dodatkowym poziomem weryfikacji, aby jeszcze lepiej ochroni prywatne dane. Skanowanie tęczówki będzie również wykorzystywane do autoryzowania bezpiecznych płatności za pomocą systemu płatności Samsung Pay.

Galaxy Note7 został wyposażony w zakrzywiony ekran QHD Super AMOLED o przekątnej 5,7 cala. Zapewnia to wspaniałą jakość oglądanych filmów - jaśniejsze kolory i głębsze czernie – zgodne z zamierzeniami twórców. Galaxy Note7 ma także Game Pack, dostępny przez Sklep Play, który umożliwia dostęp do najlepszych gier, wygodnych metod płatności oraz prezentów dla użytkowników.

Łącząc Galaxy Note7 z nowymi goglami Gear VR, użytkownicy mogą doświadczyć wyjątkowych wrażeń wirtualnej rzeczywistości. Ponadto Galaxy Note7 współpracuje z kamerą Gear 360 filmującą w wysokiej rozdzielczości (3840x1920), dzięki której można w łatwy sposób tworzyć materiały wideo 360 stopni. Tak zachowanymi wspomnieniami można później dzielić się ze swoimi znajomymi dzięki takim platformom jak YouTube 360 czy Facebook oraz można je przeżywać na nowo dzięki goglom Gear VR.

Galaxy Note7 ma duży ekran i unikatowy design - symetrycznie obustronnie zakrzywioną powierzchnię ekranu. Zakrzywiony ekran pozwala na korzystanie z funkcji Edge Panel, dzięki której można jednym kliknięciem uzyskać dostęp do powiadomień, aplikacji i informacji.

Galaxy Note7 został wyposażony w zaawansowany aparat, który został po raz pierwszy zaprezentowany w smartfonach Galaxy S7 i Galaxy S7 edge. Dzięki najnowszym technologiom i szybkiemu auto focusowi pozwala on robić fantastyczne zdjęcia, nawet przy słabym oświetleniu.

Oprócz 64 GB pamięci wewnętrznej, Galaxy Note7 oferuje rozszerzenie pojemności smartfonu dzięki kartom microSD do 256 GB. Urządzenie zostało wyposażone w baterię o pojemności 3,500 mAh i umożliwia szybkie ładowanie z wykorzystaniem nowego portu USB typu C oraz szybkie ładowanie bezprzewodowe.

Wraz z Galaxy Note7 zaprezentowano nową linię akcesoriów, w tym S View Standing Cover, czyli lekką obudowę pozwalającą korzystać z urządzenia pod kątem 60 stopni, aby jeszcze łatwiej konsumować na nim treści oraz wodoodporną zewnętrzną baterię.

INFO www.samsung.pl