kino domowe

NOWE SYSTEMY KINA DOMOWEGO

news |

Panasonic poinformował o wprowadzeniu na rynek nowych zestawów kina domowego z odtwarzaczami DVD

Panasonic poinformował o wprowadzeniu na rynek nowych zestawów kina domowego z odtwarzaczami DVD są to modele SC-PT860, SC-PT560 i SC-PT465 umożliwiające łatwą integrację z innymi urządzeniami. Miłośnicy iPodów docenią zastosowanie zintegrowanej uniwersalnej stacji dokującej, która umożliwia odtwarzanie muzyki, obrazów oraz filmów bezpośrednio z odtwarzacza.
Panasonic SC-PT860, SC-PT560 oraz SC-PT465 wyposażono w zestawy nagłaśniające 5.1, składające się z sześciu głośników i subwoofera typu Kelton.
Panasonic dużo uwagi poświęcił funkcjonalności oraz łatwości obsługi. Wszystkie te nowe zestawy posiadają specjalną stację dokującą dla iPod'a. Warto zwrócić uwagę na możliwość wyświetlania listy utworów zapisanych w pamięci iPod'a bezpośrednio na ekranie telewizora oraz możliwości
ich wybierania i odtwarzania za pomocą pilota od systemu kina domowego lub telewizora VIERA.
Standardowo nowe systemy kina domowego Panasonic wyposażone zostały w port USB, który podobnie jak wcześniejsze modele, umożliwia odtwarzanie plików MP3, WMA, JPEG, MPEG4. Zestawy SC-PT860, SC-PT465 i SC-PT560 zyskały możliwość odtwarzania filmów zapisanych w formacje DivX.Wraz z nowymi zestawami kina domowego użytkownicy zyskują ulepszony system VIERA Link, który umożliwiający obsługę systemu kina domowego, nagrywarki, czy też kamery HD za pomocą jednego pilota. Poprawiono interfejs graficzny użytkownika (GUI), który pozwala wyświetlić menu na ekranie telewizora, ułatwiając w ten sposób obsługę podłączonych urządzeń. Dodatkowo sterowanie ułatwia automatyczna konfiguracja systemu kina domowego. Sprawia ona, że po jego podłączeniu do telewizora VIERA za pomocą kabla HDMI, ustawienia telewizora są od razu przekazywane do systemu.
Obrazy DVD przetwarzane są do postaci 1080p, czyli formatu Full-HD (1920x1080 pikseli) dając znakomite efekty wizualne.
Nowe zestawy kina domowego Panasonic są dostępne na rynku w rekomendowanych cenach brutto: SC-PT860 1.899 zł, SC-PT560 1.549 zł i SC-PT465 1.199 zł.
INFO http://www.panasonic.pl