kino domowe

Taga Harmony TAV-616F, TAV-616C i TAV-616S

news |
niezdefiniowano - Taga Harmony TAV-616F, TAV-616C i TAV-616S

Taga Harmony wprowadziła do swojej oferty nowe modele kolumn z serii Audio Video

Taga Harmony, europejski producent nagradzanych głośników i elektroniki audio, poinformował o wprowadzeniu na rynek trzech nowych kolumn głośnikowych z serii Audio Video: podłogowej TAV616F, centralnej TAV-616C i surround TAV-616S. Głośniki oparte są na technologii modelu TAV-606 ze zwiększoną dynamiką i prezentacją sceny dźwiękowej, aby sprostać wymaganiom systemów klasy premium wielokanałowych oraz stereo.

Główne cechy kolumn: • TLIE (Taga Low Interference Enclosure) – nowe, eleganckie obudowy są teraz sztywniejsze i mniej podatne na wszelkie wibracje i podbarwienia. Pogrubione ścianki z MDF w porównaniu z TAV-606: od 12 mm do 15 mm w modelu podłogowym (plus 18 mm grubości panel przedni), oraz od 9 mm do 12 mm w głośnikach centralnym i surround (plus 15 mm panel przedni). Zwiększone wymiary obudów zapewniają lepszą głośność i wyższe ciśnienie akustyczne skutkujące większą dynamiką i niższym basem; • Ulepszone membrany przetworników nisko- i średnio-niskotonowych – lżejsze, cechujące się wyższym współczynnikiem SPL i szybsze, o dokładniejszym ruchu membrany, reagujące szybko na dynamiczne zmiany ścieżki dźwiękowej; • Większe 5,25" przetworniki średniotonowe w kolumnach centralnej i surround zapewniają lepszą jakość i rozdzielczość dźwięku w systemach wielokanałowych; • Nowe dekoracyjne pierścienie z czystego aluminium polepszają rozpraszanie dźwięku.
Nowe kolumny TAV-616 są przeznaczone dla wymagających entuzjastów kina domowego, poszukujących najlepszej jakości dźwięku w systemach wielokanałowych, a jednocześnie chcących cieszyć się dźwiękiem hi-fi stereo.
Ceny poszczególnych modeli: Taga Harmony TAV-616F – 1.849 zł Taga Harmony TAV-616S – 549 zł Taga Harmony TAV-616C – 649 zł
INFO www.polpak.com.pl