hi-fi

ISOTEK SOLUS

news |

Zakłócenia sieci elektrycznej towarzyszą nam cały czas. IsoTek Solus jest jednym z podstawowych filtrów z sześcioma wyjściami.

Zakłócenia sieci elektrycznej towarzyszą nam cały czas. IsoTek Solus jest jednym z podstawowych filtrów z sześcioma wyjściami. Został zaprojektowany jako bardzo proste i skuteczne rozwiązanie zamknięte w pojedynczej obudowie - może być użyty do kompletnego systemu audio lub kina domowego. Solus usuwa zakłócenia zasilania z dala od podłączonych urządzeń - dzięki wyrafinowanej sieci filtrów typu "Delta" połączonych z technologią "Polaris-X", która bazuje na dwóch, prądowych prawach Kirchoffa. Technologia ta powoduje, iż elektrony wybierają najprostszą drogę bez ryzyka, iż zakłócenia zasilania popłyną z powrotem lub do innego gniazdka co powoduje, iż komponenty podłączone do urządzenia nie wpływają na siebie od strony zasilania. Wszystkie komponenty zastosowane w Solus są najwyższej jakości, jednocześnie zostały znacznie przewymiarowane, co zapewnia długoterminową żywotność. Całość została ręcznie zmontowana na płycie PCB za pomocą srebrnej cyny.
Solus cechuje się bardzo małym oporem dla sygnału zasilającego i dzięki temu może być użyty zarówno do zasilania wzmacniaczy mocy jak i komponentów źródłowych. To niewielkie, ale bardzo skuteczne urządzenie cechuje się mocą 2300W przy zasilaniu napięciem 230V. Solus jest idealnym punktem startowym dla systemów audio i kina domowego ze średniego lub niskiego poziomu cenowego.
Główne zalety urządzenia to łatwa instalacja, bezproblemowa współpraca z każdym innym komponentem, izolacja komponentów od strony zasilania oraz obudowa, która formą odpowiada innym urządzeniom będącym w systemie.
Cena IsoTek Solus wynosi 2200zł.

INFO http://www.isoteksystems.pl