hi-fi

Mass Fidelity Core Sub

news |
Mass Fidelity Core Sub

W sprzedaży pojawił się subwoofer Mass Fidelity Core Sub uzupełniający brzmienie wielofunkcyjnego głośnika Bluetooth Core

Kiedy w styczniu 2016 roku produkty kanadyjskiego Mass Fidelity trafiy na polski rynek, marka szybko stała się rozpoznawalna dzięki dwóm produktom: audiofilskiemu odbiornikowi Bluetooth Relay oraz bezprzewodowemu głośnikowi Core (produkt powstał dzięki dofinansowaniu ze strony kanadyjskiej społeczności). Teraz do sprzedaży trafia kolejny produkt z rodziny Core – bezprzewodowy subwoofer Core Sub.

Charakterystyka brzmieniowa subwoofera została przystosowana przede wszystkim do współpracy z głośnikiem Core. Połączenie obu produktów skutkuje obszernym brzmieniem stereo dopełnionym rasowym, bogatym basem, który dodaje głębi do każdej ścieżki dźwiękowej, niezależnie czy jest to film, czy muzyka. Naturalnie Core Sub jest wyraźnie większy od Core, ale nie oznacza to problemów z ustawieniem go w pomieszczeniu.Core Sub oferuje wysoką jakość dźwięku dzięki połączeniu nowoczesnej technologii cyfrowej oraz klasycznej technologii elektroakustycznej w postaci: procesora ARM sterującego funkcjami oprogramowania i multiroom, 2 procesorów DSP sterujących equalizacją sygnału, wzmacniacza o mocy 120W RMS, a także 3 membran 5,25 cala (3x13cm) o łącznej powierzchni blisko 40cm.

Poza łącznością bezprzewodową dedykowaną do pracy w ramach systemu Mass Fidelity, Core Sub został wyposażony w analogowe wejście jack 3,5mm, dzięki któremu może stać się ważnym elementem każdego systemu 2.1 lub kina domowego. Ponadto Core Sub posiada pełen zestaw regulacji, w jakie wyposażony jest każdy subwoofer z wyższej półki: regulację fazy, regulację odcięcia oraz poziom wzmocnienia. Wszystko to pozwala na dopasowanie brzmienia Core Sub do osobistych upodobań, zaś samo urządzenie wygląda nowocześnie i elegancko. Można je ustawić poziomo lub pionowo, w zależności od potrzeb, w czym pomogą wykręcane nóżki. Mass Fidelity Core Sub występuje w kolorze czarnym.

Cena subwoofera Mass Fidelity Core Sub wynosi 1.799 zł.

INFO www.rafko.com