hi-fi

Synergistic Research UEF Red i UEF Black

news |
Synergistic Research UEF Red i UEF Black

Amerykańska firma Synergistic Research rozszerza swoją ofertę o dwie sieciówi, których cena została skalkulowana na relatywnie niskim poziomie

Działająca od ponad dwudziestu lat amerykańska firma Synergistic Research z Irvine na obrzeżach Los Angeles, to niezwykle kreatywny producent, oferujący szeroki asortyment przewodów zasilających, kondycjonerów i urządzeń służących do adaptacji pomieszczeń odsłuchowych. Synergistic Research otrzymał liczne nagrody "Best of Show", przyznawane na targach elektroniki użytkowej, a także trzy lata z rzędu wygrywał nagrodę "Most Wanted Component", nadawaną przez uznany magazyn Stereo Times. Powszechnie znane są produkowane przez Synergistic'a znakomite zamienniki zwykłych bezpieczników, mniej znane, lecz równie interesujące, dokonania w mierze redukcji zakłóceń radiowych, ale zapewne każdy audiofil stwierdzi, że Synergistic Research to przede wszystkim producent najwyższej klasy okablowania i kondycjonerów. Niestety, wiele z najznamienitszych rozwiązań technologicznych Synergistic'a, ze względu na swoją cenę nie jest dostępne dla szerokiego grona odbiorców. Dobra informacja jest taka, że sytuacja zaczyna się powoli zmieniać, czego dowodem jest nowa seria przewodów zasilających UEF Red i UEF Black, których cena została skalkulowana na relatywnie dość niskim, wręcz budżetowym poziomie.Przewody zasilające UEF Red I UEF Black wykorzystują tę samą technologię UEF (Technologię Pola Jednorodnej Energii) i odznaczają się taką samą charakterystyką dźwiękową, jak wprowadzone wcześniej do sprzedaży bezpieczniki Red i Black, jednak w przypadku przewodów, zjawiska poprawy dźwięku zachodzą w znacznie większej skali. Nowe przewody są niezwykle elastyczne i zdolne do dostarczania prądu o wysokich wartościach. Producent zapewnia, że przewody UEF Red i UEF Black przewyższają pod względem jakości brzmienia kable zasilające, których cena przekracza tysiące dolarów.

Przewody zasilające UEF Red 12 Gauge
W konstrukcji przewodów wykorzystano przewodniki o średnicy 12 gauge (3,3 mm2), które zostały poddane procesowi kondycjonowania Quantum Tunneling przy pomocy napięcia 2 000 000 V – tak jak w przypadku bezpieczników RED.

Przewody zasilające UEF Black 12 i 10 Gauge
W konstrukcji przewodów wykorzystano przewodniki o średnicy 12 gauge (3,3 mm2) i 10 gauge (5,26 mm2), wykonane z Grafenu (tak, jak w przypadku bezpieczników BLACK) i poddano je procesowi kondycjonowania Quantum Tunneling. Przewody wyposażono także w system ekranowania UEF.

Nowe przewody będą w stanie wykreować zachwycającą scenę dźwiękową, zapewnią niski poziom szumów oraz muzyczny realizm, jaki charakterystyczny jest dla przewodów zasilających, dostępnych w cenach kilkakrotnie wyższych. Przewody Red i Black wyposażono we wtyki Schuko.

A teraz najważniejsza informacja: przewody są już dostępne w polskiej dystrybucji, a ich ceny wynoszą odpowiednio:
• Atmosphere UEF Red 12AWG (1,5m) - 1.499 zł
• Atmosphere UEF Black 12AWG (1,5m) - 1.999 zł
• Atmosphere UEF Black 10AWG (1,5m) - 2.499 zł

INFO www.audiofast.pl