hi-fi

AKG N90Q

news |
AKG N90Q

Długo wyczekiwane słuchawki AKG N90Q nareszcie trafią na polski rynek

AKG N90Q to referencyjne słuchawki z funkcją tłumienia zakłóceń, która wykorzystuje technologię autokalibracji parametrów. Można powiedzieć, że wręcz rozumieją potrzeby muzyczne użytkownika i zdecydowanie należą do elity słuchawek o najwyższej precyzji reprodukcji dźwięku. Zainspirowane przez wielokrotnie wyróżnianego nagrodą Grammy producenta Quincy'ego Jonesa, stanowią flagowy produkt stworzony dla entuzjastów muzyki.To szczyt osiągnięć w dziedzinie akustyki oraz personalizacji dźwięku. Użytkownik słuchawek N90Q może cieszyć się wysoką wiernością i precyzją odtwarzanego dźwięku, dodając różnorodne efekty sceny dźwiękowej oraz regulując tony według potrzeb. Wysokiej jakości materiały, takie jak skóra czy aluminium, pięć opatentowanych technologii oraz cała paleta rozwiązań audio HD zapewniają niezrównane wrażenia akustyczne. Słuchawki są dostępne w kolorze czarnym i czarno-złotym.

Co prawda Quincy Jones nie pojawi się na polskiej premierze, ale Organizatorzy zapewniają, że atrakcji nie zabraknie. Przede wszystkim będzie można na żywo posłuchać, jak grają słuchawki, które stworzono we współpracy z tym legendarnym muzykiem i producentem. Zaprezentowane zostaną obie wersje kolorystyczne AKG N90Q, a zatem każdy będzie mógł zdecydować, która opcja jest dla niego odpowiedniejsza.

Warto zarezerwować sobie w związku z tym czas w piątek, 15 kwietnia, o godzinie 17.00 i pojawić się w nowo otwartym salonie iSpot w warszawskiej Arkadii przy alei Jana Pawła II 82.

Specyfikacja techniczna:

Pasmo przenoszenia: 10–30kHz
Impedancja: 32Ω
Maks. Moc wyjścia: 100mW
Efektywność: 110dB SPL przy 1kHz/100mV
Masa: 460g
Długość przewodu: odłączane przewody 3m i 1,2m w zestawie
Złącze: wtyczka typu jack 3,5mm
Cena: 5.999 zł

INFO www.jbl.pl