hi-fi

Indiana Line Diva 262

news |
Indiana Line Diva 262

Indiana Line, włoski producent wysokiej klasy kolumn do stereo i kina domowego, poszerza linię produktową Diva o nowe monitory

Po blisko 3-letniej obecności na rynku i sukcesie sprzedażowym na terenie całej Europy Indiana Line wprowadza do sprzedaży nowy topowy monitor Diva 262. Podobnie jak elementy wykończenia, także materiały użyte do budowy głośników znane były dotychczas z kilkukrotnie droższych produktów renomowanych włoskich i amerykańskich producentów klasy hi-end. Indiana Line jako pierwsza wprowadza do klasy średniej zaawansowane rozwiązania, takie jak materiał Curv użyty do budowy głośnika średnio-niskotonowego.Smukła konstrukcja kolumn z przednim bas-refleksem pozwala na bardzo wygodne rozlokowanie kolumn w pomieszczeniu – bez strat dla jakości dźwięku i praktyki codziennego życia. Obudowa z grubej 18mm płyty MDF wzmacniana wieńcami o grubości 15mm zapewnia przetwornikom wysoką stabilność, która gwarantuje niski poziom zniekształceń dźwięku. Dodatkowo głośnik wysokotonowy otoczono specjalną formą gumowego pancerza, który oddziela tweeter od wszelkich drgań obudowy.

kolumny głośnikowe Indiana Line Diva 262

Za siłę niskich i średnich tonów odpowiada 173mm przetwornik z materiału Curv, umieszczony w aluminiowym koszu – jest to konstrukcja absolutnie unikalna w tym przedziale cenowym. Dotychczas tak zaawansowane rozwiązania stosowane były w zdecydowanie droższych zespołach głośnikowych.

Cena (wykończenie piano black): 2.795 zł.

INFO www.indianaline.rafko.pl