hi-fi

Audio Physic z nową dystrybucją

news |
Audio Physic z nową dystrybucją

Znane zapewne wszystkim audiofilom produkty Audio Physic od marca będą dystrybuowane w Polsce i w Czechach przez firmę Voice

Działająca w branży audio od 20 lat firma Voice Sp. z o.o. poinformowała o powiększeniu swojej oferty dystrybucyjnej o kolejną uznaną markę – Audio Physic. Kolumny tego niemieckiego producenta od zawsze cieszyły się wielką estymą w audiofilskim światku przede wszystkim za sprawą wspaniałego kreowania wrażeń przestrzennych. Kolumny Audio Physic wyróżniają się nie tylko świetnym dźwiękiem ale zachwycają również swoim wyglądem. Zazwyczaj smukłe z charakterystycznym logo, doskonale wyglądają zarówno w reprezentacyjnej części domu jaki i zacisznym pokoju audiofila. Inżynierowie Audio Physic od ponad 20 lat dążąc do dźwiękowego absolutu, nie idą na kompromisy, a projektują jedne z najlepszych zestawów głośnikowych.Ceny wyższych modeli często przekraczają 40 tysięcy złotych, ale kolumny te prezentują najwyższy poziom wykonania i dźwięku. Modele ze środka oferty to propozycja dla wymagających odbiorców jednak bardziej przystępne cenowo. W ofercie znalazły się także zestawy budżetowe dla miłośników kina domowego i początkujących audofilów.

Motto, które towarzyszy produkcji marki Audio Physic nieprzerwanie od 1985 roku brzmi: "Bez utraty nawet najdrobniejszego szczegółu", doskonale oddaje filozofię marki Audio Physic.

INFO www.voice.com.pl