hi-fi

GRAMOFON THORENS MINI

news |

Thorens wprowadził do swojej oferty nowy model bazowy MINI. Ideą konstruktorów było stworzenie łatwego w obsłudze i przystępnego cenowo gramofonu

Thorens wprowadził do swojej oferty nowy model bazowy MINI. Ideą konstruktorów było stworzenie łatwego w obsłudze i przystępnego cenowo gramofonu dla wszystkich którzy zaczynają przygodę z płytami winylowymi.
Dzięki niemu chce przyciągnąć nowych klientów, szczególnie młodych ludzi, dla których cena jest jednym z najważniejszych czynników. Teraz ich pierwszym gramofonem w życiu z powodzeniem może być Thorens. Aby wyraźnie oddzielić nowe urządzenie od ?wyższych? modeli Thorensa nie nadano mu tradycyjnego oznaczenia "TD" z numerem.
MINI to minimum funkcji, minimalne gabaryty, za to dźwięk nie mający nic wspólnego z minimalizmem. Gramofon został zabudowany na płycie z litego drewna (rzadkość na tym poziomie cenowym) Wyposażenie obejmuje ramie TP17 z wkładką DMS 251S, mechanizmem opuszczającym i podnoszący ramię, napęd paskowy z elektroniczną stabilizacją obrotów i elektroniczny przełącznik prędkości 33/45. W przyszłości MINI będzie można doposażyć w zintegrowany przedwzmacniacz gramofonowy, lub automatyczny wyłącznik krańcowy. Jego cena to 799 zł.
INFO http://www.bestaudio.pl