hi-fi

Wzmacniacze Boulder Amplifiers w Polsce

news |
Wzmacniacze Boulder Amplifiers w Polsce

W ofercie SoundClubu pojawiła się elektronika amerykańskiej marki Boulder Amplifiers

Podczas wystawy Audio Video Show 2015 polską premierę miały urządzenia amerykańskiej marki Boulder Amplifiers, producenta znanego przede wszystkim z bezkompromisowych przedwzmacniaczy i końcówek mocy. Boulder Amplifiers istnieje od 30 lat i jest jedną z nielicznych marek światowego high-endu, która niezmiennie pozostaje w rękach i pod kierownictwem pierwotnych założycieli.

Filozofia firmy jest prosta... wszystkie urządzenia Boulder stworzono w celu odtwarzania muzyki dokładnie tak, jak była zagrana i nagrana. Urządzenia Boulder są transparentne, dokładne, szybkie, trwałe i wytrzymałe.Podczas wystawy SoundClub zaprezentował urządzenia z najnowszej serii 2100. Boulder 2110 to szczytowy model przedwzmacniacza liniowego, bezkompromisowa konstrukcja składająca się z czterech niezależnych chassis, urządzenie, o którym John Atkinson ze Stereophile powiedział po dokonaniu pomiarów, że jest najlepszym przedwzmacniaczem, z jakim miał kiedykolwiek do czynienia.

Boulder 2160 to stereofoniczna końcówka mocy o potężnej posturze i jeszcze potężniejszych możliwościach – 100kg wagi oraz 600W na kanał w klasie A. Ponadto w ofercie Bouldera znajdują się dwie niższe serie – 800 oraz 1000, w których znajdziemy końcówki mocy, przedwzmacniacze, wzmacniacze zintegrowane oraz źródła cyfrowe.

Topowa linia – Boulder 3000 obejmuje jedynie końcówki mocy.

INFO www.soundclub.pl