hi-fi

Musical Fidelity V90 BHA + MF200B

news |
Musical Fidelity V90 BHA + MF200B

Do sprzedaży trafił właśnie zbalansowany system słuchawkowy Musical Fidelity

Nowy system marki Musical Fidelity składa się ze wzmacniacza V90 BHA oraz dedykowanych doń słuchawek MF200 XLR. Jest to najtańszy markowy system słuchawkowy, który korzysta z zaawansowanej studyjnej technologii połączeń zbalansowanych, pozwalającej na blisko 100-procentowe wyeliminowanie szumów oraz interferencji zakłócających sygnał dźwiękowy. System V90-BHA oraz MF200B to także nawiązanie do wielkiej tradycji marki Musical Fidelity. Przedsiębiorstwo Anthony,ego Michaelsona jako pierwsze wprowadziło zalety układów zbalansowanych na rynek konsumencki.

V90-BHA jest wyposażony w wejście wysokoimpedancyjne oraz wyjście niskoimpedancyjne, co pozwala na bezpieczne podłączenie większości źródeł oraz łatwość obsługi praktycznie wszystkich słuchawek dostępnych na rynku (10-600Ω). Zniekształcenia utrzymują się na bardzo niskim poziomie, który nie przekracza 0,005% w całym paśmie audio.

V90-BHA charakteryzuje się bezkonkurencyjnym stosunkiem sygnał/szum: 109dB (mierzone w klasie A) przy paśmie przenoszenia 20Hz-80kHz (-1dB). Panel wejściowy oprócz zbalansowanych XLR-ów zawiera też standardowe 2xRCA. Sygnał podawany przez drugie wejście jest automatycznie konwertowany na zbalansowany. Wśród wyjść znajdziemy 4-pinowe złącze mini XLR oraz 3,5mm wyjście jack.

Ceny: V90 BHA - 1.399zł; MF200B - 1.499zł.

INFO www.musicalfidelity.rafko.pl

Musical Fidelity