hi-fi

Kable głośnikowe Himalaya

news |
Kable głośnikowe Himalaya

Polski producent KBL Sound rozszerzył swoją ofertę o bezkompromisowe kable głośnikowe

Kable głośnikowe Himalaya zaprojektowane zostały całkowicie od początku z wykorzystaniem jedynych w swoim rodzaju rozwiązań. Bazują na przewodnikach miedzianych o strukturze monokrystalicznej PCOCC i o specyficznej konstrukcji splotów, w specjalnej otulinie najnowszej generacji. Złożona geometria kabla całkowicie chroni przewodniki przed wpływem coraz bardziej wszechobecnego smogu elektronicznego, czyli wszelkiego rodzaju promieniowania z zewnątrz. Doskonałe zakończenia kabli zapewniają widełki WBT z serii nextgen Signature.

Wykonanie tych przewodów jest bardzo pracochłonne, podobnie, jak pozostałych z serii Himalaya, i tak jak w tamtych już na etapie początkowym przyjęto założenie, że liczy się tylko bezkompromisowy efekt końcowy, a koszty wytworzenia nie odgrywają tak istotnej roli.

Kable te wyznaczają nowy standard jakości odtwarzanej muzyki. Świetnie zarysowują poszczególne instrumenty. Słychać to zwłaszcza w nagraniach o złożonej strukturze i instrumentacji. Himalaya oddają wyraziście kontury każdego źródła dźwięku, które nie zlewają się z sobą, dzięki czemu słyszymy unisono poszczególne składowe całej aranżacji. Nasycenie basu i niższego midbasu idzie w parze ze znakomitą kontrolą i integracją z resztą pasma. Doznanie realizmu z całą naturalnością barwy, szybkością i wglądem w nagranie jest nieodparte. Himalaya bezbłędnie pokazują, jak wyglądają prawidłowe relacje między wszystkimi aspektami dźwięku. W rezultacie: więcej muzyki i przeżyć na najwyższym poziomie.

SPECYFIKACJA
• Przewodniki: miedź monokrystaliczna PCOCC
• Tuningowany system tłumienia drgań
• Pierścienie antywibracyjne z wyselekcjonowanego drewna
• Zakończenia: widełki WBT 0661 Ag nextgen Signature i WBT 0661 nextgen Topline
• Inne konektory opcjonalnie na zamówienie
• Standardowe długości: 2x2 m, 2x2.5 m, 2x3 m
• Inne długości na zamówienie

Cena detaliczna:
20.899 zł za kpl. 2 m
24.599 zł za kpl. 2,5 m

INFO www.kblsound.pl