hi-fi

Kabel zasilający Himalaya

news |
Kabel zasilający Himalaya

Polska firma KBL Sound wprowadziła do sprzedaży kabel zasilający Himalaya

Kabel zasilający Himalaya od początku był opracowywany z przeznaczeniem dla urządzeń o bardzo wysokim poborze mocy. I rzeczywiście, świetnie sprawdza się w tego rodzaju aplikacjach jako pierwszy kabel z gniazdka do listwy czy kondycjonera lub do końcówek mocy. To dzięki zwiększonemu dwukrotnie przekrojowi miedzianych, specjalnie skręcanych przewodników, w stosunku do dotychczas topowego, cieszącego się uznaniem i nagradzanego modelu Red Eye. Himalaya ma również bardziej rozwinięty system tłumienia drgań i jeszcze lepsze wtyczki. Są one teraz wykonywane na zamówienie z mosiądzu. Mają osłonę z włókna węglowego dla ochrony przez drganiami i promieniowaniem RFI i EMI.

Długotrwałe testy wykazały w oczywisty sposób, że nie tylko w tych zastosowaniach wysokoprądowych sieciówka Himalaya idzie jeszcze dalej niż Red Eye. Każde urządzenie podpięte tym kablem w odpowiedniej klasy systemie nabiera oddechu, mocy i swobody brzmienia. Scena rysuje się głębiej, a dźwięk całkowicie odrywa się od kolumn, jest przy tym jeszcze bardziej gładki, wyrównany o zniewalająco naturalnej barwie i rozdzielczości - strumień zamienia się w rzekę a droga w autostradę. Odnosimy wrażenie, że nic już nie ogranicza dźwięku w jego realizmie i ekspresji. Muzyka brzmi dojmująco prawdziwie z ekstremalną plastycznością i namacalnością. Stajemy się świadkami fenomenu zmaterializowania się wykonawców przed nami.

Możliwa jest zamówienie wersji z wtyczką 20A Furutech FI-52(R).

SPECYFIKACJA
• Przewodniki: wielożyłowa miedź PCOCC
• Specjalny system izolacji, tłumienia drgań całego kabla i poszczególnych przewodów
• Pierścień antywibracyjny z wyselekcjonowanego drewna
• Zakończenia: bezstratny kontakt z gniazdkiem sieciowym i urządzeniem zapewniają wtyczki IEC i AC Schuko wykonane na zamówienie firmy z mosiądzu. Mają rodowane styki, a masywny korpus zapewnia idealne pochłanianie drgań i ekranowanie. Dodatkowo pokryte są warstwą włókna węglowego dla ochrony przed rezonansami mechanicznymi i falami RFI
• Możliwość zakończenia wtyczkami IEC 20A dla urządzeń wysokoprądowych
• Standardowe długości: 1,5m, 2m
• Inne długości dostępne na zamówienie

Cena detaliczna: 14.749 zł za kpl. 1,5 m

INFO www.kblsound.pl