kino domowe

Denon AVR-X520BT 5.2-kanałowy amplituner 4K Ultra HD Z Bluetooth

news |
Denon AVR-X520BT 5.2-kanałowy amplituner 4K Ultra HD Z Bluetooth

Nowy podstawowy model amplitunera w ofercie Denona

AVR-X520BT to 5.2-kanałowa maszyna wyposażona m.in. w Bluetooth, technologię HDCP 2.2 (zgodną z najnowszą specyfikacją, która jest wymagana do odtwarzania treści 4K Ultra zabezpieczonych przed kopiowaniem) i pięć wejść HDMI, z których trzy obsługują HDCP 2.2/4K 60p. Dodatkowo AVR-X520BT obsługuje w pełnym zakresie 4K Ultra HD wraz z podpróbkowaniem 4:4:4 Pure Color pass-through. Zapewnia także kompatybilność 3D wszystkich wejść HDMI. Amplituner może zapamiętać aż 8 powiązanych urządzeń Bluetooth, a ponadto jest wyposażony w wygodny port USB na panelu przednim do odtwarzania plików muzycznych (w tym MP3, WMA, FLAC i AAC) i ładowania urządzeń przenośnych.

Warto zwrócić uwagę na unikalną aplikację Bluetooth (Denon 500 Series Remote App), która pozwala sterować amplitunerem AVR-X520BT przy pomocy każdego urządzenia wyposażonego w tę technologię. Używając aplikacji można włączyć lub wyłączyć urządzenie, sterować głośnością, wyciszyć lub wybrać źródło dźwięku. Aplikacja jest już dostępna w wersji dla urządzeń z systemem Android, a wkrótce będzie oferowana w wersji dla systemu iOS. Z asystentem ustawień Denona oraz instrukcją szybkiego uruchamiania konfiguracja amplitunera AV jest szybka i łatwa. AVR-X520BT jest wyposażony w pomiarowy mikrofon do konfiguracji audio, który dostosowuje krytyczne parametry systemowe do maksymalnej wierności dźwięku dla indywidualnego systemu głośników i przestrzeni w pomieszczeniu.

Przejrzysty panel przedni AVR-X520BT jest wyposażony w 4 przyciski szybkiego wyboru funkcji, które pozwalają użytkownikowi wybrać jedno z jego ulubionych źródeł. Dzięki funkcji Quick Select AVR-X520BT pamięta preferowane źródła, jak również preferowane ustawienia dźwięku dla każdego źródła. Wyboru można również dokonać za pomocą aplikacji Bluetooth lub ergonomicznego pilota zdalnego sterowania.

INFO www.denon.pl

paradigm