kino domowe

NOWE AMPLITUNERY HARMANA/KARDON

news |

Firma Harman Kardon informuje o wprowadzeniu na rynek pierwszych przedstawicieli nowej serii modeli amplitunerów na 2008 rok.

Firma Harman Kardon informuje o wprowadzeniu na rynek pierwszych przedstawicieli nowej serii modeli amplitunerów na 2008 rok. Są to jedne z najważniejszych produktów w historii firmy. Modele AVR 255 (7.1) oraz AVR 155 (5.1) są wyposażone w szeroką gamę najnowocześniejszych funkcji i technologii, takich jak zgodność ze standardem HDMI 1.3a, dekodowanie Dolby TrueHD i DTS Master Audio, nowy kolorowy system menu ekranowego i wiele innych ulepszeń.
Amplitunery te cechują się najlepszą w swojej klasie wydajnością i łatwością obsługi, a ponadto mają eleganckie, minimalistyczne obudowy z zaokrąglonymi krawędziami, czarnym błyszczącym panelem górnym i grafitowym panelem dolnym oraz delikatnym, białym podświetleniem.
Wyposażono je w funkcję przełączania HDMI z trzema wejściami HDMI. Są też zgodne ze standardem HDMI 1.3 i mogą przesyłać sygnały wideo o rozdzielczości sięgającej nawet 1080p. W modelu Harman Kardon AVR 255 zastosowano najnowocześniejszą cyfrową technologię przetwarzania sygnału wideo, Faroudja DCDi Cinema?, która gwarantuje skalowany i ulepszony, charakteryzujący się wyjątkową jakością obrazu sygnał wyjściowy o rozdzielczości 1080p ze wszystkich źródeł wideo. Ponadto obydwa amplitunery są zgodne ze standardem 12-bitowej głębi kolorów. Umożliwia to stosowanie ich z komponentami systemów wideo, telewizorami i wyświetlaczami obsługującymi tę technologię. Sugerowane ceny detaliczne amplitunerów są następujące: AVR 255 - 2799 zł, AVR 155 - 2199 zł. Modele będą dostępne na rynku w kwietniu 2008 r.
INFO http://www.jbl.com.pl