kino domowe

Białe telewizory Samsung

news |
Białe telewizory Samsung

Limitowana seria White Edition wyróżnia się śnieżnobiałym wykończeniem

Firma Samsung już wielokrotnie udowadniała, że tak samo jak na jakość swoich produktów, stawia także na ich piękny design. Wygląd i osiągi idą ze sobą w parze, spełniając oczekiwania konsumentów na świetne urządzenia w estetycznym wydaniu. Nowe modele telewizorów Samsung wchodzące w skład White Edition - JU6510 oraz J5510 - doskonale wpisują się w ten trend. Ich cechą charakterystyczną jest unikatowa i zachwycająca, śnieżnobiała rama.

Samsung White Edition to unikalne wzornictwo, stanowiące idealne uzupełnienie dla pięknego wnętrza. Eleganckie, białe wykończenie i wyszukane kształty telewizorów zachwycą nawet najbardziej wymagających estetów poszukujących najlepszej jakości i urzekającego designu.

JU6510 to model Ultra High Definition, wyposażony w zakrzywiony ekran. Telewizor zagwarantuje wysoką jakość obrazu dzięki zastosowanym technologiom jego optymalizacji. Wśród nich, warto wspomnieć m.in. o Micro Dimming Pro, odpowiedzialnej za poprawę kontrastu, barw i odwzorowanie detali, a także PurColor, która pozwala na dokładniejsze odwzorowanie kolorów. Samsung JU6510 posiada także algorytm skalowania obrazu do rozdzielczości Ultra High Definition, dzięki czemu materiały o niższej rozdzielczości zyskają na jakości. Telewizor Samsung J5510 to z kolei model odpowiedni dla osób przywiązanych do płaskich ekranów. Wyświetlimy na nim obraz o rozdzielczości Full HD.

samsung-JU6510

Oba modele napędzane są wydajnymi, czterordzeniowymi procesorami. Zarówno JU6510, jak i J5510 funkcjonują w oparciu o nowy system operacyjny TIZEN. Jego funkcjonalność gwarantuje bardziej płynną i intuicyjną obsługę telewizora, także podczas korzystania z nowej platformy SmartHub. W nowych telewizorach zostały także zastosowane karty sieciowe z funkcją WiFi Direct, za pośrednictwem której łatwo połączymy telewizor z innymi urządzeniami, takimi jak smartfon czy tablet.

Model J5510 z płaskim ekranem dostępny jest w rozmiarach 40 i 48 cali, z kolei JU6510 o zakrzywionym ekranie UHD w rozmiarach 40, 48 i 55 cali.

Telewizory Samsung wchodzące w skład White Edition, będące idealnym dopełnieniem przestrzeni dostępne są na dedykowanej stronie internetowej.

INFO www.sklepsamsung.pl