kino domowe

Kina domowe Samsung z serii 4

news |
Kina domowe Samsung z serii 4

Na rynek trafiły nowe funkcjonalne kina domowe Samsung

Nowe zestawy kina domowego Samsung łączą funkcjonalność oraz wysokiej jakości dźwięk i obraz. Wszystkie zestawy wchodzące w skład serii 4 zapewniają dostęp do nowej, bardziej rozbudowanej platformy Opera TV Store 4.0. Dzięki niej zyskujemy dostęp do ponad 250 aplikacji, które zapewnią ogromną dawkę rozrywki.

Wysoką jakość obrazu i dźwięku w nowych zestawach kina domowego Samsung zapewniają zastosowane rozwiązania technologiczne. Odtwarzacze Blu-ray wchodzące w skład zestawów zostały wyposażone w funkcję skalowania obrazu do rozdzielczości Full HD. Z kolei zastosowana technologia Crystal Amplifier Plus odpowiada za dokładne filtrowanie źródła dźwięku, oczyszczając je z wszelkich cyfrowych naleciałości. Ponadto, każdy z zestawów kina domowego Samsung serii 4 posiada takie dogodne funkcje jak Bluetooth Sound On oraz możliwość konwersji treści z płyt Audio do formatu MP3.

samsung-ht-j4200

W skład serii 4 kin domowych Samsung wchodzą łącznie 4 modele: HT-J4550, HT-J4530, HT-J4500 oraz HT-J4200. Samsung HT-J4550, 4530 oraz 4500 to zestawy w konfiguracji 5.1 o łącznej mocy (RMS) 500W. Charakteryzują się jednak różnorodnym zestawem głośników. Model HT-J4550 został wyposażony w cztery głośniki typu tallboy. Głośniki tego typu są wydajne i bardzo efektowne, jednak nie każdy ze względu na dostępną przestrzeń może pozwolić sobie na umieszczenie takiego zestawu w salonie. Dlatego firma Samsung przygotowała dodatkowe dwie propozycje o tej samej mocy - modele HT-J4530 oraz HT-J4500, które zostały wyposażone odpowiednio w 2 głośniki tallboy i 2 satelity oraz w 4 satelity.

Całość serii uzupełnia model HT-J4200, bardziej kompaktowy i przewidziany dla użytkowników dysponujących małymi przestrzeniami. Zestaw kina domowego został przygotowany w konfiguracji 2.1 z dwoma głośnikami typu satelite, które wygenerują dźwięk o łącznej mocy (RMS) 250 W. Dzięki temu, wysokiej jakości dźwiękiem i obrazem będziemy mogli cieszyć także w mniejszych pomieszczeniach.

INFO www.samsung.pl

samsung-ht-j4500