hi-fi

Roberto Barletta w Polsce!

news |
Roberto Barletta w Polsce!

Polskę odwiedzi założyciel i główny konstruktor marki Xavian

Już za kilka dni, a dokładnie 29-30 maja w salonie Premium Sound w Gdańsku będzie gościł, Roberto Barletta. Podczas wizyty Roberto zaprezentuje dwa najnowsze modele kolumn podstawkowych marki Xavian, a mianowicie Perla i Orfeo. Oba wykonane z pełnego drewna, orzecha włoskiego.

Roberto jest założycielem i głównym konstruktorem marki Xavian. Fabryka Xaviana mieści się w Kladnie, niedaleko czeskiej Pragi. Wszystkie produkty Xavian wykonywane są ręcznie i z naturalnych a oraz od niedawna niektóre modele także z pełnego drewna orzecha włoskiego.

Przetworniki używane przez Xavian to od wielu lat Scan Speak, ale wykonywane specjalnie na zamówienie i zgodnie ze specyfikacją czeskiego Xaviana. W modelach Perla i Orfeo zastosowano zupełnie nowe przetworniki Xaviana.

W trakcie dwóch dni prezentacji będzie możliwość posłuchania obu modeli, oraz porozmawiania z ich konstruktorem.
Salon HiFi Premium Sound zaprasza wszystkich chętnych w piątek 29 maja w godzinach 11-19 i w sobotę 30 maja w godzinach 10-16 do Gdańska na ulicę Rakoczego 31 (Gdańsk Morena, obok galerii Morena /Carrefour - budynek PRETOR). Tel: 537 07 07 30, 513 07 07 30

INFO www.premiumsound.pl

xavian