hi-fi

Słuchawki Sennheiser HD 630VB

news |
Słuchawki Sennheiser HD 630VB

Firma Sennheiser wprowadza do sprzedaży słuchawki, model HD 630VB

Nowe słuchawki Firmy Sennheiser wyposażone są w pasywną redukcję szumów skutecznie izolującą użytkownika od hałasu z otoczenia. Sercem konstrukcji jest przetwornik o wysokiej sprawności i mocy, pozwalający kontrolować charakterystykę w zakresie niskotonowym za pośrednictwem pokrętła (w zależności od środowiska odsłuchu, rodzaju odtwarzanej muzyki oraz indywidualnych upodobań użytkownika).

Nowy model może się pochwalić całkowitymi zniekształceniami harmonicznymi mniejszymi niż 0,08% (dla 1kHz i poziomu ciśnienia akustycznego wynoszącego 100dB), impedancją wynoszącą 23Ω oraz pasmem przenoszenia 10-42.000Hz. Jest więc idealnym partnerem dla przenośnych urządzeń muzycznych i świetnie nadaje się do odsłuchu plików audio wysokiej rozdzielczości.

Sennheiser-HD-630VB

Całości dopełnia składana konstrukcja i lekkie materiały - do wykonania nauszników, pałąka oraz elementów przesuwnych użyto specjalnego stopu aluminium. Poduszki są wymienne, a na prawym nauszniku znajduje się moduł kontroli wraz z mikrofonem, który jest połączony z wysokiej jakości przewodem wykonanym z miedzi beztlenowej.

Słuchawki trafią do sprzedaży na przełomie lipca i sierpnia w cenie 2.189zł.

INFO www.aplauzaudio.pl