kino domowe

7 NOWYCH PROJEKTORÓW OD SANYO!

news |

Na tegorocznych najważniejszych europejskich targach profesjonalistów audio-wideo - Integrated Systems Europe (ISE) w Amsterdamie

Na tegorocznych najważniejszych europejskich targach profesjonalistów audio-wideo - Integrated Systems Europe (ISE) w Amsterdamie, firma SANYO zaprezentowała 7 najnowszych projektorów multimedialnych do zastosowań edukacyjnych i biznesowych oraz superjasne projektory prezentacyjne i kinowe.


SANYO PLC-XT35 to projektor przeznaczony do tworzenia systemów informacji publicznej, podobnie jak pyło-, wodo- i olejoodporne ekrany LCD SANYO.
Projektor PLC-XT35L o jasności 5000 ANSI lumenów zaprojektowano z myślą o jak najprostszej obsłudze. Symetryczna budowa umożliwia i ułatwia montaż pod dowolnym kątem (pionowo, poziomo, do góry nogami). Bagnetowe mocowanie obiektywy pozwala na jego szybka i łatwą wymianę. Lampa i filtr umieszczone są z tyłu projektora i łatwo dostępne do okresowej kontroli czy wymiany - co jest szczególnie istotne w instalacjach do pracy ciągłej.


SANYO PDG-DWT50L, PLV-WF20 i PLC-ET30 to trzy panoramiczne projektory do różnych zastosowań i ciągłej pracy przez okrągłą dobę - w cyfrowym kinie, prezentacjach reklamowych czy systemach informacji publicznej.
SANYO PDG-DWT50L to projector DLP o jasności 4500 ANSI lumenów o podstawowej rozdzielczości WXGA (HDTV compatible). Projektor wyświetla obraz o max. przekątnej 12,7m i może pracować w reżimie 24/7 czyli 24 godziny przez siedem dni w tygodniu.
SANYO PLV-WF20 - dzięki zastosowaniu nieorganicznych paneli LCD projektor i działających równolegle 2 lamp projektor wyświetla obraz o fascynującej jakości ? z kontrastem 2000:1 i jasnością do 6000 ANSI lumenów. Nieorganiczne panele maja również dużo większą żywotność niż tradycyjne. Funkcja zmiany położenia obiektywu (lens shift) jest zdalnie sterowana silnikiem co w połączeniu z 12 wymiennymi obiektywami i 5 panelami złącz sygnałowych zapewnia bezproblemowe wykorzystanie w rozwiązaniach kinowych.
SANYO LC-ET30L to przenośny projektor SXGA+ do kina cyfrowego o dużej jasności 4000 ANSI lumenów.Projektory PLC-XW56 i PLC-XU88 to dwie nowości w kategorii edukacja i biznes. PLC-XW56 to lekki (2,9 kg), popularny projektor o jasności 2000 ANSI lumenów i 1,2x zoom - doskonały np. dla podróżujących handlowców czy marketingowców. Dodatkową zaletą projektora jest jego bardzo cicha praca - 25 dB.
PLC-XU88 zaprojektowano do szybkiej i prostej obsługi - dzięki funkcji direct on/off jest on gotowy do pracy natychmiast po podłączeniu zasilania. Duża liczba gniazd sygnałowych (w tym DVI) oraz czytnik kart SD w połączeniu z jasnością 3000 ANSI lumenów i szeroką gama obiektywów z 1,6x zoomem oraz modułem sieciowym czyni z projektora doskonałe i elastyczne rozwiązanie do zastosowań prezentacyjnych i edukacyjnych.
SANYO PLC-XF70 to "estradowa gwiazda' - projektor LCD przeznaczony dla najbardziej wymagających klientów i najtrudniejszych zastosowań. Dwie lampy zapewniają ogromną jasność 9000 ANSI lumenów i kontrast 2000:1. Nieorganiczne panele LCD zapewniają doskonałą jakoś obrazu i długą żywotność projektora. Moduł sieciowy LAN i sterowana silniczkiem elektrycznym funkcja lens shift znakomicie ułatwia zdalne sterowanie projektorem zainstalowanym np. na wielkiej estradzie.

Na targach ISE SANYO przypomniał także dwa znane już wcześniej projektory - bardzo cichy Z2000 dla miłośników kina domowego full HD i PLC-XL50 pozwalający uzyskać obraz o przekątnej 2m przy ustawieniu w odległości zaledwie OŚMIU centymetrów od ekranu.
Najnowsze projektory pojawią się w Polsce wiosną 2008 roku. Ich ceny nie są jeszcze znane. Gwarancja udzielana przez producenta obejmuje okres 3 lat na projektor i lampę.


INFO http://www.sanyo.pl