hi-fi

Musical Fidelity M6s

news |
Musical Fidelity M6s

Na rynek trafia seria urządzeń stereo firmy Musical Fidelity M6s

Poprzednia seria M6 była bardzo ceniona przez miłośników dobrego dźwięku. Teraz Firma Musical Fidelity zdecydowała się na modernizację tej serii i niebawem do sprzedaży trafią urządzenia oznaczone jako M6s. RAFKO Dystrybucja wprowadza do sprzedaży serię urządzeń stereo o oznaczeniu M6s.

W stosunku do starej serii producent zdecydował się zachować obudowę oraz częściowo starą nazwę, dopisując do niej oznaczenie "s". W ramach nowej serii M6s powstały dwa urządzenia: wzmacniacz M6si w konstrukcji full dual mono z trzema niezależnymi transformatorami zasilającymi (układ dwóch pełnych monobloków oraz niezależnego przedwzmacniacza), a także odtwarzacz CD M6scd z audiofilskim 32-bitowym przetwornikiem DAC Burr-Brown PCM1795, który potrafi przyjąć i przetworzyć praktycznie dowolny sygnał cyfrowy: z telewizora, dekodera, komputera i innych.

musical fidelity

M6si to wzmacniacz o olbrzymiej mocy pół kilowata, która pozwala mu wysterować praktycznie każde kolumny. Bezkompromisowe starania działu projektowego sprawiły, że nowy model jest mocniejszy (o 10%), a przy tym aż o 7 decybeli lepiej separuje sygnał od szumu, co jest wynikiem absolutnie rekordowym, kilkukrotnie lepszym od poprzedniego modelu. Kolejne zalety M6si to lepszy poziom tłumienia oraz wyraźnie niższy poziom zniekształceń THD (z 0,01 na 0,007%), kluczowy dla reprodukcji wysokich tonów. M6si jest w 100% konstrukcją dual mono blok zamkniętą w jednej obudowie.

Kolejna nowość to przedwzmacniacz gramofonowy gwarantujący świetny odsłuch winyli, m.in. za sprawą stosunku sygnału do szumu na poziomie 84dB. Z kolei nowy M6sCD to kompletne rozwiązanie zdolne przetworzyć dowolny sygnał cyfrowy z domowych urządzeń i przesłać je do wzmacniacza. W stosunku do swojego poprzednika oferuje zupełnie nowy przetwornik cyfrowo-analogowy wraz z nową sekcją zasilającą. Dzięki podwójnym przetwornikom Burr-Brown PCM1795 odtwarzacz pracuje w jakości 32/192 i korzysta przy tym z autorskiego algorytmu upsamplowania.

Ceny:
M6si - 13.995 zł
M6scd - 13.995 zł.

INFO www.musicalfidelity.rafko.pl

musical fidelity M6Si