hi-fi

Definitive Technology W-Amp i W-Adapt

news |
Definitive Technology W-Amp i W-Adapt

Bezprzewodowy odtwarzacz i wzmacniacz strumieniowy od Definitive Technology

Definitive Technology wprowadza do sprzedaży w Polsce wzmacniacz strumieniowy W-Amp oraz odtwarzacz strumieniowy W-Adapt, które oparto na najnowszym standardzie bezprzewodowej transmisji dźwięku Play-Fi.

W-Amp to sieciowy wzmacniacz stereo multiroom, czyli odpowiedź Definitive Technology na rosnącą popularność streamingu plików, usług sieciowych oraz rozwiązań multiroom. Wyposażono go w wejście cyfrowe optyczne oraz analogowe 2xRCA dla telewizorów, odtwarzaczy CD/DVD/Blu-ray oraz dekoderów TV, minijack dla smartfonów i tabletów oraz wyjście liniowe 2xRCA dla innych wzmacniaczy. Wyjście subwooferowe to dodatek skierowany do miłośników muzyki opartej na niskich tonach oraz zwolenników kina domowego. Wzmacniacz pracuje w pełni w domenie cyfrowej i łączy w sobie wysokiej klasy odtwarzacz strumieniowy z przetwornikiem DAC oraz końcówki mocy 2x150W/4 ohm (2x70W/8 ohm) zdolne do napędzenia praktycznie każdej kolumny podłogowej lub monitora w podobnym zakresie cenowym. Elementem dopełniającym nowoczesną funkcjonalność i niecodzienne rozwiązania technologiczne jest design wzmacniacza oparty na geometrycznej formie i płaskiej obudowie idealnie pasującej do nowoczesnych wnętrz oraz płaskich telewizorów.

W-Adapt to urządzenie, którego celem jest uzupełnienie aktualnie posiadanego systemu stereo lub kina domowego o niezbędne w dzisiejszych czasach funkcje sieciowe: odtwarzanie plików cyfrowych, usługi streamingowe, radio internetowe oraz funkcje przetwarzania sygnału cyfrowego na formę analogową lub odwrotnie (funkcja DAC oraz ADC). Dzięki bogatemu wachlarzowi wejść i wyjść cyfrowych oraz analogowych W-Adapt jest jednym z najbardziej funkcjonalnych urządzeń na rynku, nie tylko w swojej cenie. Może z powodzeniem pełnić funkcję centralnej magistrali zarządzającej i przetwarzającej sygnał audio z telewizora, dekodera TV, odtwarzacza CD, Blu-ray, DVD, komputera, tabletu, smartfonu oraz innych urządzeń. Następnie sygnał może zostać przesłany w formie analogowej do wzmacniacza lub cyfrowej do innego urządzenia DAC.
Jak wszystkie inne urządzenia z serii Wireless Play-Fi, także W-Amp oraz W-Adapt umożliwiają bezprzewodowy streaming plików w formatach: MP3, M4A, FLAC, WAV w jakości do 24bit/192kHz poprzez DLNA, a także dostęp do radia internetowego oraz takich usług muzycznych, jak Deezer, Spotify czy Tidal.

Ceny:
W-Amp - 2.499 zł
W-Adapt - 1.999 zł

INFO www.definitive.rafko.pl

Definitive Technology